Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 525987 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #380 Dátum: 2014. Május 27. - 21:54:20 »
Ha a SOn of the Demonra gondolsz, akkor ez a mostani egy Bendis-méretű retcon, nem sok (értsd: nulla) köze van ahhoz. :)

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Batman
« Válasz #381 Dátum: 2014. Május 27. - 22:03:21 »
Nos, majdnem. Valóban korábbi eseményeket tartalmaznak, de a történet időrendje szerint korábbiakat, márpedig aszerint Damian már tíz éve a fia, hiába csak most derül ki. :)

Akkor inkább úgy fogalmazok, hogy olyan információk, amik az aktuális történet előtt is lehetett tudni :). Amúgy engem nem zavar, mert előtte is tudtam róla, csak ha valaki esetleg nincs annyira tisztában a dolgokkal, vagy pl csak magyarul megjelent Batmant olvasott eddig, akkor neki a következő kötetben nem az lesz, hogy "wow, van Bruce-nek egy Damien nevű fia, ez durva", hanem az, hogy "érdekes, de az előző rész Batmanes adatlapján már olvastam róla".
Mondjuk tény, hogy sok mindent még ez sem árul el a történetről, csak azért mondom, mert máskor egy ilyen előre beírt dolog, akár komolyabb spoiler is lehetne.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #382 Dátum: 2014. Május 27. - 23:09:32 »
Ha a SOn of the Demonra gondolsz, akkor ez a mostani egy Bendis-méretű retcon, nem sok (értsd: nulla) köze van ahhoz. :)
Igen, tudom, de én emiatt hagytam benne. :)

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Batman
« Válasz #383 Dátum: 2014. Május 29. - 09:02:22 »
Az amúgy publikus információ, hogy a Ragadozókhoz hasonlóan a Batman sztori is folyamatos lesz, vagy ott több váltás lesz időben és sorozatokban?
Igazából nem tudom melyik lenne a jobb, mert a folyamatos sztorikat nagyon szeretem. Sokkal könnyebb belemerülni a történet folyásába. Viszont az ugrálásnak meg az az előnye, hogy ott meg valóban csak a legjobb sztorik kerülnének be, és így megismernénk a legjelentősebb és legfontosabb történeteket. Szóval összességében mindegy, csak gondoltam rákérdek, hátha publikus :).

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #384 Dátum: 2014. Május 29. - 09:38:26 »
Morrison érában körülményes lenne az ugrálás… Folyamatosan visszautal saját magára, nem egyszer eléggé messziről.

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Batman
« Válasz #385 Dátum: 2014. Május 29. - 10:50:32 »
Remek füzet lett az első Batman és elég merész húzás volt egy ilyen sztorival kezdeni, amiben Batman első mozdulatával fejbelövi a Jokert.
Az nem Batman.  ;) Szóval ő nem csinált semmi Batmanre nem jellemzőt (értsd pisztolyt venni a kezébe).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #386 Dátum: 2014. Május 29. - 12:05:19 »
A belátható időben egyszer lesz kihagyás.

Bat-mite

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Batman
« Válasz #387 Dátum: 2014. Május 29. - 13:09:39 »
A John Ostrander  történet marad ki ? Mi a terv a folyamban szereplő első nagy crossover történettel?

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Batman
« Válasz #388 Dátum: 2014. Május 31. - 14:05:05 »
Remek füzet lett az első Batman és elég merész húzás volt egy ilyen sztorival kezdeni, amiben Batman első mozdulatával fejbelövi a Jokert.
Az nem Batman.  ;) Szóval ő nem csinált semmi Batmanre nem jellemzőt (értsd pisztolyt venni a kezébe).

És ez honnan derül ki, hogy ő nem Batman? Kéne ismerni valami előzményt, vagy ez majd később fog kiderülni? Mert most újraolvastam és semmi nem utal arra, hogy nem ő lenne.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Batman
« Válasz #389 Dátum: 2014. Május 31. - 14:10:30 »
A John Ostrander  történet marad ki ? Mi a terv a folyamban szereplő első nagy crossover történettel?

Az avatarod imádom.  :D

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Batman
« Válasz #390 Dátum: 2014. Május 31. - 14:17:00 »
Tegnap megvettem az ominózus első számot, és bizony kellemeset csalódtam! Pedig nagyon rá voltam gerjedve az új 52-re,de a jelenlegi sztorit olvasgatva abszolút nem hiányzik a reboot-olt Bőregér :D
Csak azt sajnálom,hogy a füzet másik fele már a BoP-t tartalmazza,mert szívesen olvastam volna a történet folytatását! ^^

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Batman
« Válasz #391 Dátum: 2014. Június 01. - 00:19:14 »
És ez honnan derül ki, hogy ő nem Batman? Kéne ismerni valami előzményt, vagy ez majd később fog kiderülni? Mert most újraolvastam és semmi nem utal arra, hogy nem ő lenne.
A 7. oldalon minden látszik. De ha a kép nem elég, Gordon elmagyarázza az olvasónak is, mi történt a 11. oldalon.  ;)

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Batman
« Válasz #392 Dátum: 2014. Június 02. - 18:05:47 »
És ez honnan derül ki, hogy ő nem Batman? Kéne ismerni valami előzményt, vagy ez majd később fog kiderülni? Mert most újraolvastam és semmi nem utal arra, hogy nem ő lenne.
A 7. oldalon minden látszik. De ha a kép nem elég, Gordon elmagyarázza az olvasónak is, mi történt a 11. oldalon.  ;)

Igazad lehet, de attól még zavaros. Pl. miért csak a 7. oldalon látni 2 Batman-t és utána miért nem kapja el az igazi? Azt mondjuk eddig úgy értelmeztem, hogy valami mozdulatot ábrázoltak azzal, hogy 2-en vannak.
A 11. oldalt meg úgy értelmeztem, hogy a Jokergáztól össze-vissza beszél. De most jobban odafigyelve ezekre a részekre valóban igazad van, de ezt kicsit jobban is kidolgozhatták volna.

venom87

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 159
Re:Batman
« Válasz #393 Dátum: 2014. Június 09. - 21:34:58 »
Tomi az elképzelhető hogy egyszer megjelentesd a Hosszú Halloween-t egy különszámban, vagy esetleg a Frank Miller által írt a Sötét Lovag Visszatér-t?  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #394 Dátum: 2014. Június 09. - 21:36:44 »
380 vagy 210 oldalas különszám. Jó erős tűzőkapocs kellhet abba.

venom87

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 159
Re:Batman
« Válasz #395 Dátum: 2014. Június 09. - 21:40:10 »
Hoppá!  :-[ Ezt nem tudtam hogy ennyire terjedelmes!Akkor gondolom esélytelen!!!  :nemtudom:

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #396 Dátum: 2014. Június 09. - 21:46:45 »
380 vagy 210 oldalas különszám. Jó erős tűzőkapocs kellhet abba.
:lol: :lol: :lol:
BATMAN,Spawn,Star Wars

Jaymz

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Batman
« Válasz #397 Dátum: 2014. Június 09. - 22:19:33 »
Vagy a másik lehetőség, amire idén volt is példa, hogy 2 különszámban jelenik meg. És akkor két átlagosan erős kapocs is megteszi :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #398 Dátum: 2014. Június 09. - 22:23:32 »
Egyelőre még csak 1 (egy) szám jelent meg a Batmanből. Ilyenkor nem lehet még hosszabb távra gondolni/ígérni semmit. Főleg nem sorozatot.

venom87

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 159
Re:Batman
« Válasz #399 Dátum: 2014. Június 09. - 22:29:47 »
Csak egy ötlet volt  ;) !Ugyan akkor nagyon bízom ebben a sorozatban!  :D