Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982093 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #1640 Dátum: 2008. április 11. - 18:04:57 »
Mike, azért vigyázz a megfogalmazással, az első mondta félreérthető is lehet... :hehe: :lol:
Eszembe sem jutott, hogy valaki félreérti. :lol: Oké, akkor a JÉGhokit szeretem.
Ezen tényleg nem lehet mást tenni, csak röhögni, még akkor is, ha pont veled történt, sőt akkor szerintem viccesebb. ;)
Én nem is tudtam, hogy tüntettek valami ellen. De pontosan miért is volt?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #1641 Dátum: 2008. április 11. - 18:25:13 »
Nálunk is van harmadosztályú focicsapat, de senki sem a meccs miatt jár ki, hanem hogy szidja nyomorult partjelzőt, meg a bírót. A sok tahó aztán egymástól kérdi mennyi is volt az eredmény, mert hát a csapatok játékát mindenki leszarta. Apám fiatal korában focizott, és tönkre is ment bele mind a két térde. Én személy szerint rühellem a focit, és a labdajátékokat úgy általában, de a baseballt szeretem. 4 évig tartott amíg megértettem a szabályokat, de most már nagyon élvezem. Játszani nem játszom, de nézni jó.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #1642 Dátum: 2008. április 11. - 18:51:06 »
Heh, tényleg a baseball is jó. :) Mondjuk nekem kicsit kevesebb idő kellett a megértéshez, mert volt egy ilyen játékunk, és meg kellett értenem, ha nyerni akartam benne.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #1643 Dátum: 2008. április 11. - 19:17:56 »
Én sajna addig nem tudok élvezni egy sportot, amíg meg nem értem a szabályrendszerét. Vért izzadtam a golfal is. De a base nagyon bejön. Talán mert tudat alatt már sportban is olyan keresek, ami a gyűjtéshez kapcsolódik.  ;D Bár a baseball játékosok kártyáit sosem gyűjtöttem, de volt néhány olyan képregényem, amihez ajándékba adtak egy csomag ilyen kártyát. Így van vagy 30 db, de meg se néztem őket igazán.

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:OFF
« Válasz #1644 Dátum: 2008. április 11. - 20:31:50 »
Én játszottam egy ideig Baseballt, kicsit furcsák a szabályok, de szerintem jó játék, kell hozzá startégia. Csak az egyetlen hátránya, hogy ha nem te vagy a legjobb ütő/dobó akkor kicsit kimaradsz a játékból, de más sportok is vannak így. (én mindig homerunt akartam ütni, ezért nem szeretett az edző, mert ő meg azt akarta, hogy laposan üssek, mert az a biztos)
Amerikai fociban és Rugbyben is az a szép, hogy jól lehet stratégiázni. Jövőhéten lesz az első Lacross edzésem, még arra leszek kíváncsi.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #1645 Dátum: 2008. április 11. - 20:38:13 »
Tudattalanságból kérdezem: mi a különbség a rugby és az amcsi foci között?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1646 Dátum: 2008. április 11. - 21:18:34 »
Én sajna addig nem tudok élvezni egy sportot, amíg meg nem értem a szabályrendszerét. Vért izzadtam a golfal is.
Öö, be kell ütni minél kevesebb ütésből a lukba a golyót...?  :lol:
Tudattalanságból kérdezem: mi a különbség a rugby és az amcsi foci között?
A leglátványosabb, hogy az egyiken viselnek védőfelszerelést, a másikon nem, illetve az egyiknél van a nagy kapu (olyan, mint Black Bolt homlokán  :hehe:), másikon csak vonal van. Aztán még biztos van ezer különbség.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1647 Dátum: 2008. április 11. - 21:50:31 »
Plusz az egyikben lehet hátrafelé passzolni, a másikban nem. Nekem tetszik amúgy mindkettő, de főleg a rugby az nem olyan durva.
Baseballt én nem értettem sose. Mondjuk még egy meccset se láttam, de azok alpaján amit filmekben láttam belőle, nem jöttem még rá, hogy mivan.
Idézet
Én sajna addig nem tudok élvezni egy sportot, amíg meg nem értem a szabályrendszerét.
Mért van olyan, aki úgy élvez egy sportot, hogy nem ismeri a szabályokat? :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #1648 Dátum: 2008. április 11. - 21:55:03 »
Mért van olyan, aki úgy élvez egy sportot, hogy nem ismeri a szabályokat? :D
Igen, a játékosok.  :hehe:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1649 Dátum: 2008. április 11. - 21:57:04 »
 :hehe: Meg akkor már a bíró.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1650 Dátum: 2008. április 11. - 21:57:16 »
Azért ez is max hungarikum. :hehe:( na jó, nem is)
Gálvölgyinek láttáok amúgy a focis paródiáját? Kegyetlen volt.
Most fennt van az nb1.hu-n. Osztja a népet keményen.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #1651 Dátum: 2008. április 12. - 15:10:24 »
Ahha, már értem. :D

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:OFF
« Válasz #1652 Dátum: 2008. április 12. - 20:13:07 »
Pepo: hidd el Rugby dúrvább. Ott fél perc alatt elveszítesz egy fogat meg egy fület. És iszonyú fárasztó, én csak egyszer próbáltam ki, az amcsifoci fele meg taktikázással megy el, és kevés az aktuális játék. De az is nagyon jó!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1653 Dátum: 2008. április 12. - 20:32:20 »
Tudom, az amcsi foci sokkal taktikusabb. A durvábbat arra értettem, hogy látványosan durvább...amikor sisakkal egymásnak mennek, akkorát csattannak, hogy azt hizsed kettényílt az egyik koponyája. De max egy agyrázkódás, mert megvédte a sisak. Rugbyben nincs ami megvédjen.

Ezt  áthoztam ide:
Idézet
Én sem szeretném ha egy nő lenne a miniszterelnök. Méghogy Clintont elnöknek...
Én is így vagyok vele. Pedig valamilyen szinten a nők alkalmasabbak lennének vezetői posztra, de évszázadok óta férfi az elnök, erre most a két legfőbb elnökjelölt van egy fekete(egy fehér országban) és egy nő...no comment. ARNIET ELNÖKNEK!
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1654 Dátum: 2008. április 12. - 20:40:42 »
Õ simán lehetne jó, ha nem lenne külföldi.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #1655 Dátum: 2008. április 12. - 20:44:17 »
Pedig az USA-ban nagyon kampányolnak az alkotmány módosítás mellett, hogy külföldön született, de amerikai állampolgársággal meghatározott ideje rendelkező személy is elnöknek jelöltethesse magát. Én nem tartom kizártnak, hogy Arnie induljon a következő választáson.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #1656 Dátum: 2008. április 12. - 20:48:15 »
Ajaj, az nem jó, akkor a végén jön egy nagy földrengés és igaz lesz a Pusztító...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1657 Dátum: 2008. április 12. - 21:01:17 »
Én jó ötletnek tartanám. Ha az USA-ban úgyis amcsi állampolgár lesz az, aki ott születik, de apja-anyja meg minden leszármazottja kínai teszem azt, akkor ő lehet elnök, pedig évezredekre áll mondjuk az USA felfogásától. Akkor egy olyan valaki, aki 30 éve kinnt él, totál amerikanizálódott, de nem ott született, miért ne lehetne az?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:OFF
« Válasz #1658 Dátum: 2008. április 12. - 21:41:58 »
Én nem tartom Arniet elég műveltnek. Habár szépen kikupálta magát miután elmúlt 30 éves, de én azokat szeretem vezetői poszton látni akiknek mélyebb hátteriük is van. (bár amerika tönkremegy, az kedvezhet nekünk 1-2 szempontból)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #1659 Dátum: 2008. április 12. - 21:47:23 »
Miért, igaz, hogy régen volt, de Reagen is hálivúdból ment a Fehér Házba, kissé(?) szenilisen... akkor egy Terminátor már nagyon fel se tűnne. Nála legalább nem hőbörögnének, ha lövöldöztetni akarna. :lol: