Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982158 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #6400 Dátum: 2009. Június 10. - 02:49:57 »
köszi gyerekek, neked meg Grat Todd!

Ju: dehogy vagyok kézs, még van egy kisebb tárgyam, meg egy ugyanilyen nagy anyagmenniységű biokémia szigorlat. Úgyhogy asszem együtt tudok érezni dokival, meg Tom-mal. :D
Tom te vegyészmérnökin vagy? Vagy valami ilyesmire emlékszem.

Nemtom, engem mindig is lenyűgözött a genetika. Ha lenne benne itthon lehetőség, legszívesebben elmentem volna genetikusnak. Fantasztikus lehetőségek vannka benne.

Amúgy itt Debrecenben úgy van az alapképzés, hogy 3 és fél év é most a 2. évben kellet szakot választani.

Összevont üzenet ideje: 2009. Június 10. - 02:54:42
Ja, betévedtem ma egy Libribe. sokkal igényesebb mint az alexandra és a képregényeknke is van egy nagy, külön, jól látható polc. oda szépen sorban, katonásabb be van téve egy csomó képregény, manga ilyesmi. Ennyi Kingpin képregényt egymás mellett sosem láttam, fantasztikus látvány volt! Esküszöm majdnem vettem egyet olyanból, amiből már van, olyna jó volt látni azt a sok cuccot egyszerre. (mondjuk ebben biztosn közrejátszott a szigorlat utáni eufória)

Mondom ha már itt vagyok, megveszem a Hush visszatért, meg a Carthapilus Alienes könyvt de nem találtam utóbbit sehol. Utána nézem, hogy Watchmen sincs. Gondolom a Libri nem forgalmaz Carthapilus könyveket.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 10. - 02:54:42 írta pepo05 »
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6401 Dátum: 2009. Június 10. - 07:31:51 »
Carthapilus úgy tudom az alexandra egyik alkiadója.
This is a joke. A real practical Joke.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #6402 Dátum: 2009. Június 10. - 09:26:20 »
Esküszöm majdnem vettem egyet olyanból, amiből már van, olyna jó volt látni azt a sok cuccot egyszerre. (mondjuk ebben biztosn közrejátszott a szigorlat utáni eufória)
Amúgy nekem is ez volt az első gondolatom, hogy venni kéne valamit, de már így is várom a képregényeket, amiket randeltem.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #6403 Dátum: 2009. Június 10. - 11:05:21 »
Nemtom, engem mindig is lenyűgözött a genetika. Ha lenne benne itthon lehetőség, legszívesebben elmentem volna genetikusnak. Fantasztikus lehetőségek vannka benne.
Klón sztori, mi?  :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #6404 Dátum: 2009. Június 10. - 11:07:40 »
Apuci.  :oh:  ;D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #6405 Dátum: 2009. Június 10. - 13:00:07 »
Én is kipipáltam ma egy szigót  8)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #6406 Dátum: 2009. Június 10. - 13:40:34 »
Aki nem főiskolás, annak elárulom, mi a stratégiai egyes: amikor bemegy az ember felméri milyenek az elvárások, meg a puskázási lehetőségek, és kijön egy karóval, de legközelebb már sokkal több esélye lesz. Ez főleg Mike-nak hasznos információ lehet.

Mifelénk úgy van, hogy egyesből akármennyit lehet javítani (mármint akárhány tárgyból, egy bizonyos tárgyból nyilván legfeljebb kétszer), de nem egyesből félévenként csak egyszer. Akkor szoktak egyest kérni, ha nem szeretnék elpazarolni ezt az egy lehetőséget.
Köszi a felvilágosítást. ;)Ezért nem értettem sose, miért örültök neki, ha karó. ;D
Gondolom a Libri nem forgalmaz Carthapilus könyveket.
Tényleg nem. A múltkor meg akartam venni a Watchment, úgyhogy szórakoztam az Alexandra-Libri-kuponokkal, de még a Libri honlapján se volt.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #6407 Dátum: 2009. Június 10. - 13:56:08 »
Gondoltam én is, hogy ezért nincs Carthapilus könyv a Libriben. Na mindegy, ma megyek vissza, aztán megveszem az alexában őket.

Idézet
Klón sztori, mi?
Nem kifejezetten, a Klón sztoris genetikai is éppolyan fantázia-genetika, mint amik úgy általában vannka a képregényben, mármint hihetetlen dolgok.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #6408 Dátum: 2009. Június 10. - 13:59:07 »
Hát ez kétségtelen, hisz írók írják őket, nem fizikusok, vagy genetikusok. De ahhoz képest tök jól kitalálták.  :)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6409 Dátum: 2009. Június 10. - 14:24:40 »
Én is kipipáltam ma egy szigót  8)

Grat hozzá. És miböl szigorlatoztál, vagy mikből?
This is a joke. A real practical Joke.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #6410 Dátum: 2009. Június 10. - 14:50:03 »
Idézet
Nemtom, engem mindig is lenyűgözött a genetika. Ha lenne benne itthon lehetőség, legszívesebben elmentem volna genetikusnak. Fantasztikus lehetőségek vannka benne.
Én is imádom a genetikát, illetve imádtam, amíg szegedre nem kerültem és nem találkoztam olyan fantasztikus tanerővel, aki képes volt megutáltatni velem... :drying: Azóta lettem biokémia és molekuláris biológia fan! :D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #6411 Dátum: 2009. Június 10. - 15:09:05 »
Én is kipipáltam ma egy szigót  8)

Grat hozzá. És miböl szigorlatoztál, vagy mikből?

Informatika. Totál értelmetlen zagyvalék az egész  ;D Mindig is utáltam.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #6412 Dátum: 2009. Június 10. - 16:19:49 »
Informatika. Totál értelmetlen zagyvalék az egész  ;D Mindig is utáltam.
Én is.
Na jó, nem. ;D
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #6413 Dátum: 2009. Június 10. - 17:35:12 »
Na jó én sem utáltam csak sose szerettem.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #6414 Dátum: 2009. Június 10. - 20:21:34 »
Tudnátok segíteni? Kb negyed éve újra kellett telepíteni a win-t, azóta egyike médialejátszóm (power dvd, bsplayer) nem játsza le az avi formátumú programokat. Ma telepítettem újra a powert, azóta se. Mi lehet a gond?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #6415 Dátum: 2009. Június 10. - 20:29:00 »
Nem kell extra program, elég csak a médiaplayer, csak codec kell hozzá. Keress rá a neten az ffdshow-ra. Abból szedd le a legfrissebbet és telepítsd fel. Aztán mindent le tudsz játszani.  ;)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #6416 Dátum: 2009. Június 10. - 20:30:33 »
És ez feliratot is lejátszik?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #6417 Dátum: 2009. Június 10. - 20:31:55 »
Elvileg letud, de azt a MediaPlayerben is be lehet állítani. De ha mégsem menne, akkor töltsd le a Vobsub codecet is és azt is rakd fel. De többet ne, mert a codecek is olyanok, hogy ha sokat raksz fel többet árt mint használ.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #6418 Dátum: 2009. Június 10. - 20:32:28 »
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #6419 Dátum: 2009. Június 10. - 20:34:18 »
A midiaplayerem csak azért nem említettem, mert azt meg egyáltalán nem lehet elindítani. Állandóan kijön valami windows-eredetiség-vizsgáló, utána telepíthetek újat. Azt meg nem tom, származna-e belőle bajom.
Mi lehet a gond?
Ez:

win

:hehe:
Valahogy éreztem, hogy teszel megjegyzést. ;D