Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981959 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #7120 Dátum: 2009. Augusztus 09. - 03:38:49 »
te Tom, most mit is csináltak? Okés, hogy sérv alakult ki a korábbi műtét helyén, ez nem túl ritka....de most "visszacsomagoltak" és kész, vagy csináltak valami érdekesebbet is?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #7121 Dátum: 2009. Augusztus 09. - 10:17:42 »
Apám anno kapott valami hálót is pár hónapja, mikor a lágyék sérvjét műtötték, ha ez érdekel... ;) Ja és pepo, lehet kérdeztem már, de merre felé akarsz amúgy szakosodni? sebész, begyógyász, stb... ;)

Ja és ma kezdődik a szezon... 8)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #7122 Dátum: 2009. Augusztus 09. - 11:30:28 »
Köszi Tgaby!

Pepo: úgy van, ahogy doki írta, hálót ültettek be, merthogy nagy volt a sérvkapu. Mondjuk nem értem pontosan, hogy működik ez a háló, annyit tudok hogy elvileg jó erős, meg hogy beépül a szövetekbe, de hogy aztán ott lebomlik-e pár év múlva, vagy végig megmarad azt nemtom... :headscratch:

Amúgy már jobban vagyok, jobb a közérzetem, kezd visszatérni az étvágyam is végre. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #7123 Dátum: 2009. Augusztus 09. - 11:58:29 »
Sziasztok hazajöttem a kenutúráról, nagyon jól éreztem magam, persze hiányzott a fórum meg TI is ;) az idő nagyon jó volt, egész idő alatt csak 1x esett akkor is este ;) szúnyogok viszonylag nem voltak de böglyök sajnos igen ...  :drying: persze igaz a mondás jó társoságban repül az idő, szóval ez is eltelt jó hamar, közbe megüneppelték a névnapomat is ^^
és még egy kis érdekesség, a kenunak amit én kormányoztam a LOISZ nevet adtuk ;) :oh: ugye senkinek nem kell magyaráznom miért  :roll: :superman:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #7124 Dátum: 2009. Augusztus 09. - 12:01:44 »
De ugye nem így írtátok le? Mert így nyelvtanilag helytelen.  ;)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #7125 Dátum: 2009. Augusztus 09. - 12:04:10 »
nyelvtanilag igaz helytelen de ez kiejtés szerinti részleges hasonulás  ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #7126 Dátum: 2009. Augusztus 09. - 12:11:54 »
Kiejtés szerint sem jó.  ;) Mert nem sz-nek kell ejteni, hanem inkább z-nek.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #7127 Dátum: 2009. Augusztus 09. - 12:13:49 »
 ;) jóh Te nyertél újfent Sepi  >:( ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #7128 Dátum: 2009. Augusztus 09. - 16:59:51 »
Doki: nem tudom még.

Tom: szerintem nem bomlik le, úgy nem sok értelme lenne, mert akkor bármikor kiújulhatna.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #7129 Dátum: 2009. Augusztus 09. - 20:38:04 »
Na, miután kellőkép felidegesítettem magam a Community Shield-en

Nem láttam a meccset de nem kell túl misztifikálni ezt a mai összecsapást. Elvégre néha a Chel$ea-nek is nyernie kell valamit... mert hogy BL-t és bajnokágot nem fognak idén (sem ;D) az hétszentség.  8)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #7130 Dátum: 2009. Augusztus 09. - 21:01:30 »
Nem túlmisztifikálásról van szó. hanem arról a szerencsételen balfax nyomorék fosterről. Egy meccse jó meccse volt eddig életében, a Ligakupa döntő. Amúgy egy szánalmas nulla. Még a lengyel kapus is jobb mint ő.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #7131 Dátum: 2009. Augusztus 09. - 22:26:34 »
Olyan sz*r volt ?  :roll:

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #7132 Dátum: 2009. Augusztus 10. - 09:18:27 »
Igen. A különbség közte és Cech között annyi, hogy még utóbbi egyik gólról sem tehetett és volt legalább 4 nagy védése is, addig Foster kaphatot volna még 4-et simán, anyit bénázott... :roll: Mellesleg a Chelsea második góljához azért a bíró is kellett keményen... :drying:

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #7133 Dátum: 2009. Augusztus 10. - 09:49:25 »
Ejj, mi lesz velünk ha Edwin elmegy ?   :uhoh:

Valahogy jó kapust minden 10 évben egyszer találunk, pedig nagyon jó a védelem.


dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #7134 Dátum: 2009. Augusztus 10. - 09:53:13 »
Mondjuk én még betudom ehzt annak, hogy ideges volt Foster, nagyon akart bizonyítani, mert Capello is ott ült a lelátón, stb, de ha a következő egy-két meccsen is így véd, akkor Kuszcsakot kell berakni a kapuba, mert szerintem ő sokkal megbízhatóbb. Mármint olyan értelemben, hogy ő általában meccsenként csak egyszer hibázik, de akkor nagyot... ;D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #7135 Dátum: 2009. Augusztus 10. - 10:53:50 »
Holnap reggel indulok horvátországi nyárbúcsúztató nyaralásomra, remélem ismét be tudok szerezni 1-2 külföldi képregényt, és minden jól alakul ;) majd mesélek, ha gondoljátok ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #7136 Dátum: 2009. Augusztus 10. - 12:05:30 »
Ideges? Már voltak komolyabb meccsei és még minidg ideges? Akkor egy bL döntőt is majd arra fogunk, hogy á azért kaptunk ki mert ideges volt a kapus? Francokat. Ez egy szerencsétlen, húzzon el thaiföldre, ott nem fog idegeskedni.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #7137 Dátum: 2009. Augusztus 10. - 12:47:42 »
Kuszcsakot kell berakni a kapuba, mert szerintem ő sokkal megbízhatóbb. Mármint olyan értelemben, hogy ő általában meccsenként csak egyszer hibázik, de akkor nagyot... ;D

Egyetértek. És ha végre rendszeres játéklehetőséget kapna biztosan belelendülne, nagyon jól védett anno a WBA-ban.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #7138 Dátum: 2009. Augusztus 11. - 06:47:33 »
:welcome: Tomi!
Megszerezted a 2 feketeövet ??? :brow:
Vagy csak szimplán annyi izmot szedtél magadra,higy nem fértél be a hazajövetelnél a sprtmercid volánja mögé ??? :lol: :twisted: :hehe:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #7139 Dátum: 2009. Augusztus 11. - 10:09:02 »
:welcome: Tomi!
Megszerezted a 2 feketeövet ??? :brow:
Mi az hogy! Még Tomi kislánya is megszerezte. ;D ;)