Apropó féjsz...Tomi ebből már nem lesz semmi?
Parkolópályán áll. Tudod, úgy volt, hogy csináltam egy rosszat, amit töröltünk. Ennek van egy bizonyos átfutási ideje, hogy ha nem írok bele, törlődik (elfelejtettem, hogy hány nap). Már kész az új, de addig nem akarok hozzányúlni.
Végre . A három kiadvány biztosan vevős.
Nem is tudom, melyiket ajánlanám a legjobban. Az biztos, hogy ezekkel a fan füzetekkel minden álmom valóra vált, ami a DC-hez fűződött.

Három olyan képregényt is ki tudok adni, amit különben sosem mertem volna, de nagyon akartam.

Ajánlom minél hamarabb szerezd be mindet mert rohadtul megéri
Mióta megkaptam karácsonyra alig bírom őket letenni!
Kedvenc sorrend benne?

Az előkészületekben lévő köteteknél a főoldalon csak a Polgárháborúhoz van odaírva hogy nem végleges borító. Ezek szerint a kép ami az Y kötetnél van, már a végleges borító? 

Hehe, nem igazán.

De különben nem elvetélt kérdés, mert az Y-oknak legendásan béna borítóik vannak. Most még csak-csak kiválasztok egy közepeset, de a következő kötetre lövésem sincs, melyiket kéne tenni.