Gondolom Dracula is meghal időnként, majd feltámasszák.
Wesker a Resi legikonikusabb főbossa, csak idő kérdése (sajnos), hogy visszahozzák.
Habár nem tudom, hogy a Marvel VS Capcom 3 mennyire számít hivatalosnak (gondolom semennyire, ha egy csöpp eszük van), de abban is ő a főbossz.