The Amazing Spider Man – Manhattan is Your Playground.
Bazz... ez rohadt látványos kis game lesz...

A Póki 2, Ulti Pók és a Web of óta várok ilyet végre, hogy újra New yorkba mászkálthatunk.
Ami nekem eddig nagyon pozitívum, hogy ennyire közel hozzták Pókit hozzánk, az eddigi gamekben annyira távol hálóhintázott tőlünk, néha alig lehetett látni milyen mozdulatokat csinál. (mondjuk ez a közeli nézet valszeg a challengeknél, -mer tuti lesz benne száz... és sajna tuti, hogy trófeákhoz lesznek kötve

- zavaró lehet, ha nem látom, merre kellene menni...

)
A harc tényleg egy az egyben batman Arkhamból vették át... ami lehet nem baj, a jóktól nem szégyen másolni

A ruha itt viszont zavar, fura ez az öv... remélem lesznek más választható göncök is

Nagyon kíváncsi lettem a gamere, tuti vétel lesz.