Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656909 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4060 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 20:14:50 »
De furi, most ekkora divat lett ez a derékig mutatott karakter nézet?
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4061 Dátum: 2012. Augusztus 16. - 09:03:13 »
De furi, most ekkora divat lett ez a derékig mutatott karakter nézet?
Hát a TPS-ek körében 98%-ban ez a fő nézet.
Inkább azokat, akik megvették a Modern Warfare-t
Akkor ez nekem való.  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 16. - 09:07:15 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4062 Dátum: 2012. Augusztus 16. - 16:52:21 »
A végeredmény miatt ide teszem de mehetett volna a Tudomány/Technika topic-ba is.
The Last of Us - Performance Capture Video
The Last of Us - Cinematic Process video
És a végeredmény. :
Bill's Safe House Cinematic HD New Trailer

__________________________________________________
Pinball FX 2: Marvel Pinball - Avengers Chronicles / videoteszt

« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 16. - 18:00:25 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Videojátékok
« Válasz #4063 Dátum: 2012. Augusztus 18. - 00:02:01 »
World of Warcraft: Mists of Pandaria



Sose készülhettünk fel az igazi meglepetésekre.  :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4064 Dátum: 2012. Augusztus 18. - 08:28:38 »
Tényleg Kaine, hogy tetszett az új silent hill?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4065 Dátum: 2012. Augusztus 18. - 14:39:58 »
Ha a Downpourra gondolsz, szörnyen frusztrál, hogy nem tudok továbbmenni egy bug (?) miatt. Másfél óra próbálkozás után (többszöri) abbahagytam pár hónapja. Utánanéztem, másoknak is ugyanez a problémájuk vele. De még megpróbálom majd másik kontrollerrel is.
Ezt leszámítva nem vagyok elájulva tőle, gyakorlatilag rosszabb, mint a Homecoming (vagy bármelyik másik eddig), mert egészen egyhangú. Az "újítás", hogy meneküljünk a fény elől egy az egyben át lett vége a SM-ből, a harcok nagyon könnyűek, a felvehető cuccok mennyisége nagyon el lett rontva... sokat elmond róla, hogy azóta háromszor végigvittem a The Roomot, mert az annyival jobban tetszik.  :hehe:
Most először nem bánom, hogy a Book of... csak Vitára jelenik meg, mert nem lesz igazán hiányérzetem miatta.
Neked?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4066 Dátum: 2012. Augusztus 18. - 15:08:27 »
sokat elmond róla, hogy azóta háromszor végigvittem a The Roomot, mert az annyival jobban tetszik.  :hehe:
Te magasságos... _ennyire_ elszúrták ezt a szériát (is) mára?

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4067 Dátum: 2012. Augusztus 18. - 20:44:35 »
Eladó az EA.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4068 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 08:07:04 »
sokat elmond róla, hogy azóta háromszor végigvittem a The Roomot, mert az annyival jobban tetszik.  :hehe:
Te magasságos... _ennyire_ elszúrták ezt a szériát (is) mára?
Hú tg már mikor. AAz értékelhető SH játék ritka mint a fehér holló. A 2004-es Room óta nincs mögötte igazi koncepció, csak készítik (tetik, mert kűlső fejlesztők kezébe adják) a mind stílusban mind minden másban független részeket, és reménykednek, hátha valamelyik bejön.
Akira Yamaoka nem véltelenül hagyta el utolsóként a süllyedő hajót.
Neked?
Még nem játszottam vele.
De a bugra nem adtak már ki letölthető patchet, ami megoldja a problémát?

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Videojátékok
« Válasz #4069 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 11:40:30 »
World of Warcraft: Mists of Pandaria

Szerintem ez az előzetes az eddigi legrosszabb Blizzard kisfilm.
Én nem játszok és nem is játszottam a wow-al de ezeket a filmjeit a készítőknek mindíg megnézem.
Ez szánalmas volt. Igazából semmiről nem szól és nem tudunk meg benne semmit, 2 kitudjaki partraszáll és elveri egy Panda.
Talán az elején a hajócsatáig tetszett.
Persze szépen kivitelezett és nem hazuttolja meg a blizzard-ságát, de minek elvinni ilyen humoros irányba az egészet?

Ha megnézitek a korábbi videóikat, maradjunk a wow-nál akkor ti is láthatjátok a színvonalbeli különbségeket.


Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4070 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 12:28:21 »
Azt hiszem ez lesz az első olyan Star Wars játék aminek egy trailer alapján megadom a bizalmat. Várós.
Star Dead Space Wars. Eddig bírták, hogy ne nyúlják le ezt a játékot is.
:spoiler:
Devil May Cry (Gameplay Trailer - Plates-Formes et Boss Géant)

A kezdeti dolgokhoz képest egyre több potenciált látok ebben a játékban. Persze ehhez kellett az, hogy ne mint Devil May Cry tekintsek rá. Azért a monszták érdekes, egyszerre izléses, gyönyörű, és mégis sokszor félelmetes, de mindig méltóságteljes megjelenése is úgy tűnik ugrott a japán fejlesztökkel, helyette kapunk egy rakás ocsmányságot.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 20. - 12:32:47 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4071 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 12:43:37 »
Hú tg már mikor. AAz értékelhető SH játék ritka mint a fehér holló. A 2004-es Room óta nincs mögötte igazi koncepció, csak készítik (tetik, mert kűlső fejlesztők kezébe adják) a mind stílusban mind minden másban független részeket, és reménykednek, hátha valamelyik bejön.
Igazság szerint bár vannak benne igazi mélypontok, mint például a Room is az volt, de azért hoztak ki közben igazán jókat is. Az Origins például ha nem is ért fel az 1-3. részekkel, egy folytatásnak nagyon is jó volt, a Shattered Memories pedig példátlanul jól sikerült a teljesen más koncepció ellenére.
A Homecomingot is sikerült megkedvelnem azóta, hogy van egy sugárvetőm  :D mert igazából az se lett volna rossz, csak a harcokkal nagyon elrontották. Most ennél a Downpournál érzem először, hogy ez már nagyon nem az a játék. Yamaoka is nagyon hiányzik belőle.
Idézet
De a bugra nem adtak már ki letölthető patchet, ami megoldja a problémát?
Mivel vannak, akiknél nem volt ilyen probléma, szerintem nem tekintenek rá bugként.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4072 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 13:51:25 »
2 kitudjaki partraszáll és elveri egy Panda.
Mivel már egy sokadig kiegészítő, így lehet, hogy a film célközönsége a már összes eddigit ismerő játékosok, akik értették, miről van szó.

Mivel vannak, akiknél nem volt ilyen probléma, szerintem nem tekintenek rá bugként.
Pedig ha sok embernél is előfordult, mint ahogy írod, akkor pedig akként kellene tekinteniük rá.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Videojátékok
« Válasz #4073 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 14:00:06 »
2 kitudjaki partraszáll és elveri egy Panda.
Mivel már egy sokadig kiegészítő, így lehet, hogy a film célközönsége a már összes eddigit ismerő játékosok, akik értették, miről van szó.

Ők is utálják ezt a Pandás hülyeséget, hozzátenném én se WoW-ozok.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4074 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 14:39:06 »
Pedig ha sok embernél is előfordult, mint ahogy írod, akkor pedig akként kellene tekinteniük rá.
A Konami mostanság meglehetősen szarokbele módon áll... gyakorlatilag mindenhez.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4075 Dátum: 2012. Augusztus 21. - 12:42:07 »
Első látásra az új Metal Gear-t is le lehet majd húzni a klotyón.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4076 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 10:34:48 »
Komolyan beszarás már, ami a japán játékgyártóknál/forgalmazóknál megy. Jön a hír, hogy nem megy a PS Vita, nem veszi senki. Ez kb. a Sony pár marketingesén kívül sokakat nem lepett meg. De ők csodálkoznak, hogy miért nem veszik az emberek a DS-nél háromszor drágább, hatvanezer forintos kézi konzolt, hisz rajta van a Sony meg a PS logó vazze', majd kijelentik, hogy belendül ez, dehogy csökkentünk árat.
Lassan egyre komolyabb idegbajt jelent, ha az ember videojátékokkal akarja elütni az idejét, annyi hülye lett már abban a szakmában is. Már cask abban bízhatok, hogy Newellék agya nem durran el, és legalább a Steam használható platform marad (komolyan, a Steam-GoG páros olyan... kellemesen egyszerű, megnyugtató, megbízható és használható, néha elfelejtem, hogy nem ők az etalon), meg hogy az OnLive-ot nem vágják tönkre a japánok.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 22. - 10:36:27 írta talgaby »

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4077 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 11:13:37 »
A Steam jön Linuxra is. :) Emiatt több videokártya-gyártóval is együttműködtek a driverek javítása miatt.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4078 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 12:11:30 »
Tudom, és a Steammel együtt azok a Valve-játékok is, amiket még nem portoltak oda. Az OnLive konzolja is elvileg egy Linuxot futtat majd, bár oda nem kell nagy szoftver. Meg már évek óta megoldották, hogy az Xbox is Linuxról menjen, csak a Microsoft ezt jól letiltotta a vasban. Próbálnak nyitni oda is, elvileg ezzel is próbálják csökkenteni a Windows egyeduralmát, mert PC-n játszani még mindig csak azon lehet A-AAA kategóriás címek nagyját. (Meg nem egy újat most már Macen is.)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4079 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 13:40:10 »
Fura, hogy meglepődnek, hisz már az előző kézi konzoljuk is nagyot hasalt, pedig most már 30 alatt van az ára. Nem is tudom, mire fel jöttek elő egy újabbal, főleg ilyen rövid idő alatt.