Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656789 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4100 Dátum: 2012. Augusztus 30. - 00:44:57 »
Még a mentések elvesztése előtt hagytam félbe, egyrészt mert más játékokat is ki akartam próbálni, másrészt már nem volt erős motivációm, hogy végigvigyem, hiszen láttam már (majdnem) mindent. De ettől még tök jó game, a legjobb játékélményeim között tartom számon. (Valószínűleg fogok is még játszani vele, ha zombiölős hangulatom lesz. :D )
Érdekes, de engem a rekorddöntögetés meg a pontgyűjtés sosem hozott lázba. Új cuccok, extra videók meg egyéb jutalmak szívesen játszom többet a játékokkal, illetve szeretek menet közben mindent felfedezni a pályákon, de csak azért nem lennék képes újrajátszani egy játékot, hogy jobb pontszámot érjek el. Sőt, alapvetően kevés játékot játszom újra még a jutalmak ellenére is, nagyon meg kell fognia ahhoz, hogy rögtön újrakezdjem. :) Van, hogy időnként újrajátszok valamit, de csak azután, hogy egy ideig pihent a polcon. Persze ez játéktól is függ, amelyik túl hosszú és túl szivatós, azzal a rossebb kínlódik mégegyszer. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4101 Dátum: 2012. Augusztus 30. - 09:39:37 »
Ezzel én is így vagyok. Szerintem egyiket sem kezdtem azonnal újra ezen kívül. Egyedül pár Silent Hill volt az, amit a jobb eredmény miatt játszottam újra előtte. De 62-be már belefér, hogy ilyen is legyen benne. :) Meg aztán ez nem csak hogy szórakoztató, de mivel célzós, lövős, minden alkalommal lehet más is. Más fegyverekkel (kedvencem a shotgun), vagy amikor a 2. extra ruhát választod, és a csaj páncélban van, vagyis sérthetetlen, abban sok poén van. Sorozod a golyószóróval, rálősz a rakétavetővel, és legfeljebb elesik, de semmi baja sem lesz. :) Míg a sima ruhájában egy rossz késmozdulattól is meghalhat.
De a 2-3. újrajátszástól már a legnehezebb ellenfelek sem nehezek.  ;) Amivel elsőre fél órákat küzdöttél, és kilencszer meghaltál, itt sokszor 5 másodperc. :) Egyedül Krauser szívatós, akármilyen fegyvered is van.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4102 Dátum: 2012. Augusztus 30. - 10:00:38 »
Annyira könnyű lesz? Végtelen rakétával a 2-3. részek is könnyűek voltak, de Hard fokozatban azért a bossok simán átmentek még úgy is szívatósba. Jó, mondjuk a 2. részben meg ott volt a végtelen helikopterágyú. :)
(És hogy ennek ellenére vannak olyan elmebetegek, akik nekimennek a Hard fokozatnak szándékosan egy szál késsel...)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4103 Dátum: 2012. Augusztus 30. - 13:19:59 »
Szeretik a kihívásokat. :) Nekem megvan a 2. rész, vagy 3x lenyomtam, de szerintem az én verziómban nincs rakétavető. Legalábbis semmi extrát nem kaptam addig sajnos.
A 4-ben nem is a rakétavető a legjobb fegyver, mert lassú, hanem a végtelen golyószóró. Másodpercenként vagy hatot lő, és 10-et sebez minden golyó (a shotgun sebez annyit kb., csak az lassabb). A bossok általában lassan indulnak, egy lövés a rakétavetővel elég nekik (vagy több), de Krauser baromi gyors, azzal még becélozni sincs idő, sőt, még a golyószóróval is elég necces.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4104 Dátum: 2012. Augusztus 30. - 13:40:45 »
Annyira könnyű lesz?
62.-szerre szerintem már minden játék nagyon könnyű.
Most fejeztem be a Silent Hill: Origins lemezt (talán nyolcadszorra?). Minden elérhető cuccot elértem, egyet kivéve: amikor ököllel kell megölni a szörnyek több, mint a felét. Todd, te mintha azt mondtad volna, hogy megvolt az is?
Ja 2. végigvitelre csináltam meg. Igazából nem nehéz mindenkit agyonversz, akit meg nem, azt ott hagyod.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4105 Dátum: 2012. Augusztus 30. - 13:50:36 »
62.-szerre szerintem már minden játék nagyon könnyű.
Már harmadszorra is ugyanilyen könnyű volt. :) Két millát kell gyűjteni a két vadállat fegyverhez, ahogy azok megvannak, nem sok bajod eshet. :)

Idézet
Ja 2. végigvitelre csináltam meg. Igazából nem nehéz mindenkit agyonversz, akit meg nem, azt ott hagyod.
Na jó, de nincs annyi életerőd, hisz azért ökölharc közben még a sima nővérkék is megsebeznek. Én úgy képzeltem el, hogy belelövök egyet, és a többit intézem el kézzel. :)

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #4106 Dátum: 2012. Szeptember 01. - 13:17:38 »
Most próbáltam ki az Ultimate Marvel Vs. Capcomot, és egész szórakoztató kis játék. :D Phoenix Wrighttal elverni Hulkot: priceless. :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4107 Dátum: 2012. Szeptember 01. - 13:35:54 »
Szerintem is tök jó, különösen a csapat beállítások teszik élvezetessé.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Videojátékok
« Válasz #4108 Dátum: 2012. Szeptember 01. - 14:32:23 »
Elkezdtem játszani a TASM-el, és amivel nekem bajom van, az a hálóhintázás, szóval szerintem életszerütlen, hogy ilyen kevés ideig tart egy hinta, ellenben a Pók3-ban lévővel. Ott szerintem nagyon jól megcsinálták, mert ott jó hosszan lehetett hintázni, és ha elengedtem, hogy újat lőjek, nem repültem ki a házak fölé...
A mostaniban pont ez van, hogy rövid egy hinta, és váltáskor mindig kirepülök a házak fölé, utána meg pár másodperc lebegés, és szabadesésben vissza.
De meg lehet szokni, inkább a címére hivatkoznák, hogy ez a hálóhintázás inkább amazinges, mintsem életszerü lenne. Mert az kétség kívül, hogy látványosabb is, mint a Pók3-ban, de nem olyan valahogy, amilyennek lennie kellene.
De ugyanezt tapasztaltam a Shattered Dimensionsban is, túl rövid egy hinta, és keveset halad vele.

Szerintetek is, vagy csak nekem van ilyen fóbiám?

Amúgy a játék szerintem teljesen jó, a mellékküldetések is, meg a fővonal is, kell benne egy kicsit gondolkozni, nem csak odamenni kiütni, és eljönni.
Az extra ruhák meg elég furák, ott van pl a Raimis sorozat ruhái is, amivel csak annyi a gond, hogy a szemlencséket elég jól elrontották, mert jó nagyra csinálták meg, holott ugye nem is olyan. Így olyan gülüszemünek néz ki, és ez azért fura, mert az alap ruha meg perfect, bár a derékövvel nem értek egyet, de arra is van magyarázat, mivel a film után játszódik, lehet, hogy beújjított egyet.
SD. EJC.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #4109 Dátum: 2012. Szeptember 01. - 15:41:27 »
Hát ahogy nézem a különbözőjátékokkal foglalkozó oldalakat nem csak neked van ilyen problémád.A legtöbben arra panaszkodnak, hogy póki a semmibe lövi a hálót :(

Én sokat tanakodtam azon, hogy melyiket vegyem meg TASM-t vagy a Batman Arkham City-t
Végül pókember rajongó létére az Arkham City mellett döntöttem, mivel a TASM teljes mértékben lekopizta a BAC-t a harcrendszer terén.
Arra jutottam, hogy ha majd több pénzem lesz meg veszem a TASM-t is.
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4110 Dátum: 2012. Szeptember 02. - 09:27:29 »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4111 Dátum: 2012. Szeptember 02. - 09:51:25 »
Tízperces gameplay videó teljes másfél perc valódi játékmenettel - amiből végül is ki nem derül semmi - és nyolc perc elég látványosan előre renderelt videóval. Imádom a marketingeseket... :D
Annyi kétségtelenül kiderült, hogy a politikai összeesküvéses szálat tényleg a végtelenségig lehet bonyolítani. Fura, hogy az EA is ezzel nyomul a Modern Warfare-ben, az UbiSoft lassan Tom Clancy házi kiadójává válik... megint jól felkapták ezeket.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4112 Dátum: 2012. Szeptember 02. - 12:56:49 »
Túl vagyok az Uncharted felén. Eddig tetszik, jópofa, bár a nagy kastélyos harcnál a hajamat letettem, mire túljutottam. :)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4113 Dátum: 2012. Szeptember 02. - 13:30:58 »
Túl vagyok az Uncharted felén. Eddig tetszik, jópofa, bár a nagy kastélyos harcnál a hajamat letettem, mire túljutottam. :)
Az amikor kigyullad a kastély ? Az egy kicsit tényleg kemény.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4114 Dátum: 2012. Szeptember 02. - 14:06:11 »
Erre most pont nem is emlékszem, mondjuk csak egyszer vittem végig. Örülök, hogy bejött, mondtuk, hogy jó gamma.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Videojátékok
« Válasz #4115 Dátum: 2012. Szeptember 02. - 14:24:16 »
Hát ahogy nézem a különbözőjátékokkal foglalkozó oldalakat nem csak neked van ilyen problémád.A legtöbben arra panaszkodnak, hogy póki a semmibe lövi a hálót :(

Én sokat tanakodtam azon, hogy melyiket vegyem meg TASM-t vagy a Batman Arkham City-t
Végül pókember rajongó létére az Arkham City mellett döntöttem, mivel a TASM teljes mértékben lekopizta a BAC-t a harcrendszer terén.
Arra jutottam, hogy ha majd több pénzem lesz meg veszem a TASM-t is.

Na igen, viszont a hálót úgy lövi a semmibe felfelé, hogy a  körülötte lévő házakhoz viszonyít. Tehát ugye folyamatosan nem tudsz felfelé menni, és ha alacsonyabb házak között haladsz, akkor le kell oda menni, hogy a hálót kilője. De valahogy ez a "keveset haladok előre" dolog nem jön be, bár kezdek hozzászokni, óvatosan kell mozogni, meg előre kell gondolni, hogy mikor kell elengedni a hálót. Viszont ennek a jó oldala, hogy szabadság érzetet ad, na meg ahogy megoldották, a begyorsulások, szóval a felét jól csinálták, a felét nem.
Játszottam én is a Batmannel, nagyon jó kis program, igazából én nem bánom, hogy lekopizták, mert nekem ez a rendszer bejön, főleg, hogy lehet védekezni. Ez nekem új, hiszen eddig egy pók játékban sem lehetett. A 3-ban mondjuk lelassítani az időt, de az sem a kivédéssel egyenlő.
Plusz olvastam, hogy nem nagyon nyerő ez a sötétből való hirtelen előbújás, meg lopakodva bekeríteni az áldozatot, nekem ez is bejön, a Shattered Dimensions óta imádom ezt, hogy lehet lopakodni.

Viszont a sztori nekem nagyon bejön, izgalmas, érdekes, komolyan le lehet benne izzadni, ha nagyon beleéljük magunkat. Bár, most tartok a 10. résznél, és eléggé apokalipszis hatása van, mivel az egész város romokban, Pókinak meg elvették az erejét.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 02. - 14:27:49 írta SD. EJC. »
SD. EJC.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #4116 Dátum: 2012. Szeptember 02. - 14:34:59 »
Nekem amúgy bejött a Pókember 3 játékban, hogy nem mindig tudtál hálóhintázni, pl:ha magasabban voltál mint a ház ahova hálót akartál lőni.

Ami nagyon tetszett az vol, hogy láttad hova lövöd a hálót. ;)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 02. - 14:37:33 írta Comicboy »
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4117 Dátum: 2012. Szeptember 02. - 20:33:21 »
Az amikor kigyullad a kastély ? Az egy kicsit tényleg kemény.
Arra már nem is emlékszem. Most éppen mutánsokkal harcolok. :)
Idézet
a Shattered Dimensions óta imádom ezt, hogy lehet lopakodni.
Hogy verted meg a 2099-es Vészmanót az első csatánál? Nekem nem megy.  :-\

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4118 Dátum: 2012. Szeptember 02. - 20:57:44 »
Az amikor kigyullad a kastély ? Az egy kicsit tényleg kemény.
Arra már nem is emlékszem. Most éppen mutánsokkal harcolok. :)
Akkor már egész közel jársz a végéhez.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4119 Dátum: 2012. Szeptember 02. - 21:30:01 »
Kicsit játékidegennek tűnnek ezek, de persze nekem nem új.  :D A célzás viszont épp olyan béna itt is, mint a SH: Homecomingban.