Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656894 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4200 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 22:20:57 »
Öö... srácok... győzte már meg bárki tg-t egy játékkal kapcs? ;D Komolyan nem emlékszem olyanra, hogy egy vita így ért volna véget. :)
Nem, de amikor bebizonyítom, hogy nincs igaza, nem szól többet hozzá. Ez többet fordul elő, mint ő szeretné. :)
Viszont ezzel ő még egy értelmes vitapartner, mivel nem folytatja a végtelenségig.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #4201 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 22:40:55 »
Nem, de amikor bebizonyítom, hogy nincs igaza, nem szól többet hozzá. Ez többet fordul elő, mint ő szeretné. :)
:lol:

Idézet
Viszont ezzel ő még egy értelmes vitapartner, mivel nem folytatja a végtelenségig.
Egyébként szerintem is. Főleg akkor, amikor végighallgat.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4202 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 22:42:25 »
Nem, de amikor bebizonyítom, hogy nincs igaza, nem szól többet hozzá.
Te is észrevetted? :D
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4203 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 22:54:58 »
Ha már játékok: én mostanában a Rise to Honor-t tolom PS2-vel, amiben Jet Li-t lehet irányítani. ;D Olyan a játék, mint egy Jet Li film, csak 95 %-ban akció. :D Verekedős és lövöldözős pályarészek váltják egymást, illetve nagyritkán lopakodós részek is vannak. A séma viszonylag egyszerű (nem lehet összegyűjteni semmit, nincs karakterfejlesztés sem, csak mész előre és ütsz/lövöldözöl), de azért néha vannak benne jó ötletek, ellenben így a vége felé már k**** nehéz a game. Egyáltalán nem kiemelkedő a játék, viszont sokkal rosszabbra számítottam, ehhez képest egész jól leköt. Tök poén Jet Livel bunyózni, jók a mozdulatai. :D Az átvezető animációkban is jó akciójelenetek vannak. Számomra a játék legnagyobb hibája, hogy igyekeztek egyszerűvé tenni az irányítást, ami még nem lenne baj, de sikerült kényelmetlenné is tenniük. A jobb analóg kart kell az ellenfél irányába huzigálni és Li üt/rúg a figura felé, de magától csinálja, attól függően, hogy milyen távol vagy az ellenféltől. Nekem sokkal jobb lett volna, ha lenne egy-egy külön gomb az ütésre és rúgásra, és akkor ütök vagy rúgok, amikor én akarok. Hasonló okból a lövöldözős részek is kicsit kényelmetlenek, ugyanis nincs állandó célkereszt, akkor célozza be a figurát, ha pontosan abba az irányba tolod a kart, amerre a figura áll tőled. Ja, és unlimited ammo van, szóval totál B filmre hajaz a lövöldözés. :lol: Szóval vannak ilyen kényelmetlenségek, de enek ellenére nem rossz a game. Tetszik hogy az ellenfelek különböző stílusban küzdenek, és minden stílus ellen rá kell jönni a megfelelő taktikára. Kár, hogy Bruce Lee-vel nem dobtak ki valami hasonló játékot PS2-re. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4204 Dátum: 2012. Szeptember 26. - 08:47:07 »
X-Boxra van Bruce Lee játék.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4205 Dátum: 2012. Szeptember 26. - 09:32:58 »
Meg volt/van Jackie Chanes is. Vagy nosztalgiázóknak ott a nevezetes SNES-es Shaq Fu. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4206 Dátum: 2012. Szeptember 26. - 14:07:58 »
Tényleg, Jackie még Psx-re. Sokszor végigjátszottam, nagyon jól eltalálták. A mozgása ugyanaz, a hangja, poénjai tökéletesek.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #4207 Dátum: 2012. Szeptember 26. - 21:26:18 »
Injustice: Gods Among Us Collector’s Edition szobor, avagy Hogy csapjunk le egy denevért egy kryptony űrhajóval? :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4208 Dátum: 2012. Szeptember 26. - 21:45:59 »
X-Boxra van Bruce Lee játék.
Igen, ezt tudom, te is árultad a börzén, ha jól emlékszem. Csak emiatt az egy játék miatt nem akarnék x-boxot venni amikor ott a PS2-m... :D

Tényleg, Jackie még Psx-re. Sokszor végigjátszottam, nagyon jól eltalálták. A mozgása ugyanaz, a hangja, poénjai tökéletesek.
Ez a játék a régi filmjein alapul? Mert nekem a PS2-es Jackie Chan játék van meg, ami viszont a róla készült rajzfilmsorozaton alapul, rajzfilmszerű grafikával, ezért nem tetszett annyira...  :-\ (Persze ettől még lehet jó a játék, talán egyszer rászánom magam, hogy végigtoljam...)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4209 Dátum: 2012. Szeptember 26. - 23:00:23 »
Nem filmen, viszont ő maga ment el, hogy a mozgását és a hangját felvegyék hozzá.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Videojátékok
« Válasz #4210 Dátum: 2012. Szeptember 28. - 09:07:53 »
Mindenkinek aki ért hozzá. Venni szeretnék egy XBOX 360-as gépet, de nem tudom melyik volna jó választás. Van ugye fehér és fekete , slim és prémium , 4GB, 250GB(mennyire fontos), és mennyiért lehet venni ami jó ár ? Nézegetem az oldalakat , de nem nagyon értem mi a különbség a gépek között.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #4211 Dátum: 2012. Szeptember 28. - 10:28:02 »
Venom, eleve rossz a hozzáállásod, a mondatod helyesen így hangzik:
Mindenkinek venni szeretnék egy XBOX 360-as gépet!

Privátban küldöm a postacímem.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Videojátékok
« Válasz #4212 Dátum: 2012. Szeptember 28. - 14:51:37 »
A tiedet már tudom .
Amúgy már tárgytalan az egész . A szomszédomba van egy gép , a srác ért is hozzá , így ő mindent elmondott a gépről amit érdemes tudni egy vásárlásnál.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4213 Dátum: 2012. Szeptember 28. - 16:01:11 »
És most, hogy mindent elmondott, rájöttél, hogy inkább ps 3-at akarsz.  :twisted:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Videojátékok
« Válasz #4214 Dátum: 2012. Szeptember 28. - 17:34:06 »
Hát nem !!

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4215 Dátum: 2012. Szeptember 28. - 18:41:01 »
 :lol: Én is akartam írni hogy nekem PS3-at vegyél. :lol:

Nem filmen, viszont ő maga ment el, hogy a mozgását és a hangját felvegyék hozzá.
Közben utánanéztem a játéknak, így képeken elég gagyinak tűnik a grafikája, de persze attól még lehet jó. :) Csak nem merek ps1-es játékokat beszerezni, mert azt hallottam, hogy tönkretehetik a ps2 olvasófejét... Nem tudom, ez igaz-e.

Más: tegnap végre végigvittem a Jet Li játékot. Hát a vége valami kibeba**ottul nagy szivatás volt, több napba telt, mire az uccsó néhány pályarészen végigküzdöttem magam (napi 2-3 órás játékidővel számolva). És mint kiderült, ez volt a Normal fokozat. Easy nincs is, csak Hard van még, de ha Normalon ilyen szívás volt, akkor el nem tudom képzelni, Hardon milyen lehet.
Túl sok extrát sem kaptam a végigjátszás után, két extra választható ruhát, meg két apró animációt. (Meg persze a szokásos Concept artok, meg ilyesmi.)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4216 Dátum: 2012. Szeptember 28. - 19:07:52 »
Kaine,Todd.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4217 Dátum: 2012. Szeptember 28. - 21:34:52 »
Köszi, már bejelentkeztem. :)

Közben utánanéztem a játéknak, így képeken elég gagyinak tűnik a grafikája, de persze attól még lehet jó. :)
AQz tényleg eléggé meghaladott már.
Idézet
Csak nem merek ps1-es játékokat beszerezni, mert azt hallottam, hogy tönkretehetik a ps2 olvasófejét... Nem tudom, ez igaz-e.
Csak akkor, ha másolt játékot veszel. Az eredetik nem bántják.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Videojátékok
« Válasz #4218 Dátum: 2012. Október 01. - 14:29:02 »


 ;D
Tejet kérek! Csokisat!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4219 Dátum: 2012. Október 01. - 15:22:22 »
Király volt, sőt, a többi is ugyanebből.  ;D First aid spray és az Ashley hide!  ;D

Ma 7-től Resident Evil buli a Vam Designban! Én megyek. :)