Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 657022 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4340 Dátum: 2012. December 19. - 17:54:56 »
Már az első telefonom is rezgős volt. :D A macskám rá szokott feküdni néha. :P :hehe:
Tényleg? Azt hinném, a cicák nem bírják az ilyesmit.  :)
Az enyém is bírja. A mosógépet centrifuga program alatt masszázsfotelnek használja. :hehe:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4341 Dátum: 2012. December 19. - 22:00:56 »
A macskák arcok.  :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4342 Dátum: 2012. December 19. - 23:01:24 »
Mindig az. ;) Én a telefonokkal vagyok így.
Én a telefonhoz speciel nem kötődöm annyira. :D Persze kedvelem és megszoktam, de a telefon az nálam csak telefon (na jó, néha fényképezőgép is :D ), csak akkor használom ha muszáj, és csak telefonálásra. Még SMS-ezni sem szeretek.

Rezgős?  :hehe:  :-[
:lol:
Azért ezzel vigyázzunk, mert pl. a ps2 kontrollerek is tudnak rezegni... ;D :hehe:
Viccen kívül: ti szoktátok használni játék közben a kontroller rezgés funkcióját? :D Engem annyira zavar, hogy minden játéknál az az első, hogy ellenőrzöm a beállításoknál, hogy ki van-e kapcsolva. :)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4343 Dátum: 2012. December 19. - 23:04:13 »
Én anélkül el se kezdek játszani. Főleg egy Silent Hillt.  :)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #4344 Dátum: 2012. December 20. - 01:06:29 »
Tényleg? Azt hinném, a cicák nem bírják az ilyesmit.  :)
Az enyém csak macskának álcázza magát. Valójában egy rozsomák. ;D Ezért is hívják Logannek. :)

Én a telefonhoz speciel nem kötődöm annyira. :D Persze kedvelem és megszoktam, de a telefon az nálam csak telefon (na jó, néha fényképezőgép is :D ), csak akkor használom ha muszáj, és csak telefonálásra. Még SMS-ezni sem szeretek.

Nekem a telefonom mindig telefon és játékeszköz és kedvenc kütyü volt. :) Mióta egyben mp3 lejátszó is, azóta főleg a kedvenc kütyüm. ;)

Idézet
Viccen kívül: ti szoktátok használni játék közben a kontroller rezgés funkcióját? :D Engem annyira zavar, hogy minden játéknál az az első, hogy ellenőrzöm a beállításoknál, hogy ki van-e kapcsolva. :)
Te vagy az első, akitől ezt hallom. :surp: Én imádom. :)

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:Videojátékok
« Válasz #4345 Dátum: 2012. December 23. - 18:05:25 »
Valaki játszott már ezzel a játékkal?
http://www.youtube.com/watch?v=UH33n_zcQa4
Most próbálom feltenni Win 7-re, eddig elég kevés sikerrel. Remélem megéri a fáradozásokat.   :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4346 Dátum: 2012. December 23. - 18:58:53 »
DosBox? Simán felmegy alá a Win 3.11. A CD support meg már alapból benne van egy ideje az emulátorban.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4347 Dátum: 2012. December 28. - 08:34:56 »
Hm, jövőre nagyon nem jelenik meg semmi olyan game ami engem érdekelne (talán  TOmb Raider, meg a Gta, de azokkal lehet várok amíg lemegy az áruk... meg ha lenne játéka a Wolvie filmnek, a legutóbb kurta jó volt a game...) így most azon filózok, hogy egy-két régebbi gamet beszerzek...
A legutóbbi Resident milyen volt? Multi is volt benne? :uhoh: :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #4348 Dátum: 2012. December 28. - 10:57:17 »
Lesz azért jövőre egy Young Justice Legacy is~ Meg egy Injustice: Gods Among Us, nem?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4349 Dátum: 2012. December 28. - 11:05:56 »
Meg jön a Last of us.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4350 Dátum: 2012. December 28. - 12:53:21 »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4351 Dátum: 2012. December 28. - 16:32:39 »
Basszus tényleg! Új Quantic Dream játék, az lesz a legjobb, nem is értem, hogy felejthettem el.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4352 Dátum: 2012. December 28. - 19:34:32 »
A Young elvben nem jön Ps-re... legalábbis én ilyesmit tok...
A Justice L meg nem érdekel, egy agyatlan verekedős game, Mortalos beütéssel... vhogy nem köt le, ha már vennék ilyet akkor az a Tekken volna, azt "szerettem" (a Mortalt meg nem merem megpróbálni, mer úgy hallottam elég nehézke lett...).
A Last of Us meg viszont lehet még érdekel, mer Naughty Dog ;D ígéretesek voltak a cuccok belőle, de valszeg az is csak úgy, mint Gta, vagy Lara új kalandja, várok amíg lemegy az ára... (mondjuk lehet keresztül vágna mindent, ha vmit megint magyarul adnának ki...)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4353 Dátum: 2012. December 28. - 19:44:14 »
A Last of Us meg viszont lehet még érdekel,de valszeg az is csak úgy, mint Gta, vagy Lara új kalandja, várok amíg lemegy az ára... (mondjuk lehet keresztül vágna mindent, ha vmit megint magyarul adnának ki...)
Mindháromnál van rá esély hogy magyar sub-al jönnek.

Basszus tényleg! Új Quantic Dream játék, az lesz a legjobb, nem is értem, hogy felejthettem el.
Fórumbetegség.  :cavinton:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #4354 Dátum: 2012. December 28. - 21:53:46 »
Megkaptam az AC3-at Karácsonyra...és tetszik...nagyon ;D
Pedig úgy tettem be a discet a gépbe, hogy végigjátszottam az eddigi összes részt nem tud újat nyújtani ez a rész.
Tévedtem!
A játék telis tele van új dolgokkal, külön tetszik a történelmi háttér és az, hogy a főhőst csak sodorják az események ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4355 Dátum: 2012. December 28. - 22:53:46 »
Én meg végigvittem az új Pókember játékot. Nagyon király.  ;D Eddig a PS2-es Spider-Man 2 the movie game volt az etalon számomra, de az új játék minőségileg legalább ugyanolyan jó, ha nem jobb (és ebbe nem számítottam bele a grafikát, amiben nyilvánvalóan fényévekkel lepipálja). Látszik, hogy az Activision-nek sok tapasztalata van a témában, ez a játék (mint Pókember "szimulátor") közel tökéletes lett. Már csak azt várom, hogy valamelyik játékban megoldják a bunyó előtt/alatt egy tetszőleges pontra rögzíthető fényképezőgépet, illetve hogy bármikor át lehessen változni PP-é, és akkor tökéletes lenne a szimuláció. ;D De egyébként a mozgások nagyon jók, a poénok is a helyükön vannak, a grafika csodás, és ha a filmes pókruci nem tetszik, akkor az idővel megnyitható Raimis (és egyéb képregényes) pókruhákra is át lehet váltani. Nagyon jó döntés volt, hogy nem a film eseményeit dolgozza fel a game, hanem folytatja a történetet, így teljesen új sztorit kapunk, és nem lesz olyan érzésünk, hogy "ez nem is volt benne a filmben". A sztori is jó (legalábbis egy képregényes játékhoz megfelel, nincs túlkombinálva, de nem baj), logikusan épül fel, ahogy a játék maga is, nekem tetszett. Az átvezető videók kifejezetten filmszerűek, nagyon hangulatosak. Nem nagyon szoktam ilyet mondani, de megkockáztatom, ez a játék jobb volt, mint a film.
Ha hátrányt kéne keresni a játékban, akkor talán az lenne, hogy a fajkeresztezéses sztorit vitték tovább, de tulajdonképpen ez lehet előny is. Hátrány azért, mert így a főmuftik külsőre elég hasonlóak lettek, nem annyira egyediek, mint a képregényben (talán azért is, mert próbáltak a készítők a realisztikusságra törekedni). Előny pedig azért, mert aki már unja, hogy minden játékban képregényesek a főgenyák, annak ez újdonság lesz. Úgy kell elképzelni ezt a játékot a képregényhez képest, mint a film által teremtett alterverzumot (amiben azért vannak kis hasonlóságok a képregényhez is).
Bele lehetne még kötni olyan apróságokba, minthogy Póki sokszor a levegőbe lövi a hálót, de ez engem nem zavart, mert nagyjából betartották a szabályt, hogy csak akkor tudsz hálóhintázni, ha elég alacsonyan vagy az épületekhez képest.
A játék legjobb és leghasznosabb újítása egyértelműen a Web Rush mód volt, remélem ezt a folytatásokban is megtartják majd.
Mindent összevetve szuper game lett, nekem nagyon tetszik. 8)
Ja, és poén, hogy már a játékban is van stáblista utáni videó.  :D Illetve a másik, hogy Stan Lee is benne van a játékban. ;D

Ezt áthoztam a másik topicból:
Idézetet írta: kaine
Nem, nekem az egyre újabb Pókemberek nemigen jönnek be. A 2 PSX-es tuti volt (Spider-Man és Enter: Electro), a PS2-es első mozifilmes már gyengébb volt, de még oké, aztán ott leálltam egy időre. A Shattered D-vel megpróbálkoztam, de szintén nem olyan jó, mint a régiek. Bár a 2099-es rész eszméletlenül szép.
Akkor valószínűleg az új sem jönne be neked annyira.
Nekem pont az tetszik ezekben az új Pókember játékokban, hogy be lehet járni a várost, hálóhintázhatsz a felhőkarcolók között, közben kisebb-nagyobb hőstetteket hajtasz végre, számomra ez az igazi Pókember-életérzés. :)

A Shattered Dimensions-t régen kipróbáltam tesóm gépén, akkor nekem se jött be annyira, de most, hogy már van lehetőségem végigjátszani, lehet hogy teszek vele még egy próbát egyszer. Bár inkább a Web of Shadowsra vagyok kiváncsi, na meg az általatok említett Rozsó játékra. ;D

Az Assassin's Creedhez lenne egy kérdésem: mennyire épülnek egymásra az egyes részek sztorijai? Ajánlott sorban végigjátszani a régebbi részeket az AC III előtt, vagy mindegy, melyikkel kezd az ember?
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #4356 Dátum: 2012. December 28. - 23:09:36 »
Az Assassin's Creedhez lenne egy kérdésem: mennyire épülnek egymásra az egyes részek sztorijai? Ajánlott sorban végigjátszani a régebbi részeket az AC III előtt, vagy mindegy, melyikkel kezd az ember?
Teljesen egymásra épül a story, főleg, hogy időben is egymás után jönnek. Bár egymástól függetlenül is jók a történetek, de ha igazán élvezni akarod a csavarokat, akkor egymás után játszol velük. Az első rész kicsit unalmasabb lesz, de a II-től felpörög. Jah, és minden rész elején 2-3 percben összefoglalják az addig történteket.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #4357 Dátum: 2012. December 28. - 23:17:46 »
A Shattered Dimensions-t régen kipróbáltam tesóm gépén, akkor nekem se jött be annyira, de most, hogy már van lehetőségem végigjátszani, lehet hogy teszek vele még egy próbát egyszer. Bár inkább a Web of Shadowsra vagyok kiváncsi, na meg az általatok említett Rozsó játékra. ;D

Nálam a Web of Shadows könnyen ott van a topban. Rohadt' tetszett az a játék, a mellékkarakterek, a stori, a combat, majdnem minden jó volt benne. Ha még nem játszottad, megéri bepótolni. Nameg benne van a Stark torony.  :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4358 Dátum: 2012. December 28. - 23:34:41 »
Én meg ötödszörre is befejeztem az Uncharted 2-t. Nagyon jó kis game ez, főleg, hogy a 3. végigjátszástól már úgyszólván speed runt nyomtam, mert vehettem végtelen töltényt, majd egy lövéses opció is jött. Találtam benne még 1-2 érdekességet, mint például hogy nem csak Nate-tel, hanem Chloeval is végig lehet vinni a játékot, úgyhogy nem untam. Érdekesség, hogy még speed runként is 7 óra a játékidő. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4359 Dátum: 2012. December 28. - 23:42:54 »
Na örülök, hogy bejött, mondtuk mi, hogy jó játék az. ;)