Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656931 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4540 Dátum: 2013. Február 05. - 12:55:26 »
Állítólag 2 hét múlva bemutatják a ps4-et, a pletykák szerint karácsonyra már a boltokban lesz:

http://index.hu/tech/2013/02/04/ket_het_mulva_bemutatjak_a_playstation_4-et/

Lefogadom, hogy a ps3 játékokkal nem lesz kompatibilis... :drying:
Bár egy előnye lehet a dolognak, talán így lejjebb fog esni a ps3 ára.
Jaj, ne már... most megint vehetek új gépet, ha az Arkham 3-al, vagy az Unch 4-el akarok játszani... pedig alig 3 éve vettem bazz... arról nem is beszélve, hogy legutóbb még azt mondogatták,hogy a ps4-el nem sietnek a ps3 akár még 15 évig is ellesz egymagában... :roll:  (bár gondolom hajtja őket, hogy az Xbox előtt kijöjjenek... :-\)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4541 Dátum: 2013. Február 05. - 13:07:01 »
arról nem is beszélve, hogy legutóbb még azt mondogatták,hogy a ps4-el nem sietnek a ps3 akár még 15 évig is ellesz egymagában... :roll:
Ezt április 1.-én olvastad?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4542 Dátum: 2013. Február 05. - 13:32:29 »
Nop. Volt egy ilyesmi cikk, hogy a ps3 annyira erős, hogy még vígan elél jó darabig... és még alig 5 éves, ozt már van új gép... azt se tom már, hogy hol tartsam őket, ha most venni akarok egy 4-est...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4543 Dátum: 2013. Február 05. - 13:38:43 »
még alig 5 éves
Idén lesz 8.
ozt már van új gép...
Még nincs, és idén még nem is lesz.

Szerintem nagyon túldramatizáljátok ezt az egészet. Leghamarabb egy év mulva kerül piacra az új gép. Akkor még 2-3 évig lesz fejlesztés a PS3-ra. Szóval magamat ismerve még bő 5-6 évig simán nyűni fogom a gépemet.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 05. - 13:40:16 írta Todd »

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #4544 Dátum: 2013. Február 05. - 14:10:08 »
Jaja, nem kell még nagyon beparázni. Idén nem valószínű, hogy lesz új konzol. És, ha lesz is, nem jelenti az, hogy a ps3nak egyből vége. Ismerd fel a hype-ot.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4545 Dátum: 2013. Február 05. - 14:15:50 »
Inkább biztos, hogy idén lesz. Ha most felröppent a hír, akkor ez legkésőbb december elején boltokban lesz.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #4546 Dátum: 2013. Február 05. - 14:25:04 »
Inkább biztos, hogy idén lesz. Ha most felröppent a hír, akkor ez legkésőbb december elején boltokban lesz.

PS3 először 2005 májusában volt bejelentve és 2006 novemberében jelent meg.
Szerintem várjuk meg azt, hogy mit is akarnak bejelenteni.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4547 Dátum: 2013. Február 05. - 14:40:43 »
Csak összehasonlítás képpen, a Milyen hamar jön a következő konzol témához.
Playstation: 1994 december, EU 1995 Szeptember = 6 év
Playstation 2: 2000 március, EU 2000 November = 6
Playstation 3: 2006 November, EU 2007 Március > 7
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 05. - 14:47:06 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4548 Dátum: 2013. Február 05. - 14:50:20 »
Igaza van BuBnak. Hiába lesz még 3 évig játék a 3-ra, ha a kedvenc sorozataink már mind a 4-re fognak kijönni. Ha pedig mindkettőre elkészítik, akkor a 3-as nyilván jóval bénább lesz - mint volt erre példa a 2-nél is.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4549 Dátum: 2013. Február 05. - 14:53:22 »
6 évente... he akkoriban nem tűnt fel... ehhez most hozzátartozik hogy ezt kicsit későn vettem meg, egy csomó címet még meg se vettem, (jó mondjuk nem véletelen, mivel eredetiben "kell" megvennem lassan tom rávenni magam...)

Amúgy ami legjobban zavar, hogy ha most vmelyik sorozatot folytatják tuti eljátsázk azt amit a ps2-nél egy sokkal rosszabb variánst fognak kinyomni ps3-ra... :'(

He, Kaine megelőzte a gondolatmenetemet. ;D
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 05. - 14:58:19 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #4550 Dátum: 2013. Február 05. - 16:45:13 »
akkor max megcsinálod azt hogy amiket terveztél kijátszol aztán addigra úgy is lejjebb megy az új konozol ára, az elején úgy is csillagászati összeg lesz.


Még visszatérve hogy van lehetőség a ps3ban, ez így is van nem vették ki belőle még a maximumot de ha erre rákerestek olvashattok róla több helyen is, de muszáj az következő generáció sokan várják már, meg megint eljött a szint hogy jobb a grafikája a számítógépnek mint a konzolnak egy ideje.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4551 Dátum: 2013. Február 05. - 17:14:19 »
Naná, hogy van még lehetőség a PS3-ban. Elég masszív húzócímek jönnek ki rá az idén. Új Gow, Metal Gear, Tomb Raider, Resident Evil, Gta, a sokat említett Beyond és Last of Us, év elején meg rögtön egy új Dmc.
Az idei év a Ps 3 utolsó csúcsa lehet. Csak ezeken a játékokon elleszek minimum 2 évig.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 05. - 17:17:09 írta Todd »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #4552 Dátum: 2013. Február 05. - 17:18:37 »
Nyakunkon a PS4 megjelenése? Nagy ügy. Nem is igazán értem miért kell ennek ekkora feneket keríteni :uhoh: Tudjuk nagyon jól,hogy ez sem a játékosokról hanem a játékosok megkopasztásáról szól! A PS tulajdonosok helyében egyébként még nem kezdeném el az aggódást mivel a Sunyit ismerve az új masina megjelenése után még minimum 2-3 évig jönnek rá a játékok. Nem keseregni kell hanem az összes létező badass játékot végigtolni ami valaha PS3-ra jelent meg ;) Új konzolt meg soha semmilyen körülmények közt nem vennék egyrészt mert az első szériákkal mindig gond van és a másik ok az a borsos ár (amit egyik hiper-szuper gép sem ér meg)
Engem is zavart az a tény hogy PS2-re nincs Assassins Creed vagy az mikor PS3-ra csak egy Prince of Persia jelent meg. De ez van! Akinek ez nem fekszik nyomja PC-n...

Szerk: Nincs PS3-am,de nagyon remélem ha egyszer mégis úgy döntenék,hogy veszek akkor az Osiris-szal szeretném tolni ami talán még PS3 cím lesz nem pedig Orbis exclusive.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4553 Dátum: 2013. Február 05. - 19:50:14 »
akkor max megcsinálod azt hogy amiket terveztél kijátszol aztán addigra úgy is lejjebb megy az új konozol ára, az elején úgy is csillagászati összeg lesz.


Még visszatérve hogy van lehetőség a ps3ban, ez így is van nem vették ki belőle még a maximumot de ha erre rákerestek olvashattok róla több helyen is, de muszáj az következő generáció sokan várják már, meg megint eljött a szint hogy jobb a grafikája a számítógépnek mint a konzolnak egy ideje.
NA jó, csak ha jönnek az új címek, amiket toál vár az ember, azt kibírni, hogy nem tudja megvenni... ;D
Pc-n meg utálok játszani, másrészt a örökös telepítgetés, akkor helyek kellenének, plusz két évente simán lehet fejleszteni a cuccot... :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4554 Dátum: 2013. Február 05. - 19:54:34 »
Engem a LC-s rendszer totál hozzászoktatott a várásra. Elvégre minek vegyek meg egy játékot, ha egy év múlva fele annyiért a másfélszeres tartalomra hízlalva megvehetem.
Szóval a fent felsorolt címek mind nagyon tetszenek, de egyikkel sem fogok idén játszani. Ellenben az Uncharted 3-ból most jött ki a bővített.  :D

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Videojátékok
« Válasz #4555 Dátum: 2013. Február 05. - 20:44:21 »
akkor max megcsinálod azt hogy amiket terveztél kijátszol aztán addigra úgy is lejjebb megy az új konozol ára, az elején úgy is csillagászati összeg lesz.


Még visszatérve hogy van lehetőség a ps3ban, ez így is van nem vették ki belőle még a maximumot de ha erre rákerestek olvashattok róla több helyen is, de muszáj az következő generáció sokan várják már, meg megint eljött a szint hogy jobb a grafikája a számítógépnek mint a konzolnak egy ideje.
NA jó, csak ha jönnek az új címek, amiket toál vár az ember, azt kibírni, hogy nem tudja megvenni... ;D
Pc-n meg utálok játszani, másrészt a örökös telepítgetés, akkor helyek kellenének, plusz két évente simán lehet fejleszteni a cuccot... :headscratch:

arra akartam utalni hogy már várható volt a next gen. nem hogy azon játszál :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4556 Dátum: 2013. Február 05. - 21:59:15 »
A PS2-vel nem tudtam várni annak idején, mert jött rá Pókember, meg Silent Hill is. A PS3-mal már simán megvártam, amíg féláron vehettem egyet. Nyilván az újjal sem lesz másként. Ha egyáltalán. Nemigen tudok most olyan címet mondani, ami miatt feltétlenül kéne nekem egy új gép. A Silent Hill már rém gyenge, a Resident Evil sem nagy szám, sorozatból meg más ANNYIRA nem tetszik.
Ellenben az Uncharted 3-ból most jött ki a bővített.  :D
Tényleg? Most nyomom másodszor. Miben bővítették? Vannak rajta végre extrák?
Idézet
Hm, én élveztem végig, hozta a szokásos hangulatot, ami bajom volt vele, hogy nem igazán tisztázódott Elene és Drake kapcsolata, azt hittem kitérnek rá... és ami még zavart egy kicsit, hogy itt most nagyon rámentek Drake balszerencséjére... sokkal, de sokkal több hihetetlen eseménybe esik bele, törik össze alatta vmi, zuhan át vmin... ezt kicsit már túlzásnak éreztem.
Most már nekem is jobban tetszik. :) Elenával nem tudom, mi van, hiszen a 2 végén összejöttek, hirtelen meg semmi? Drake balszerencséje nekem nem volt új, nagyjából ilyen volt az 1-ben is. :)

Idézet
A végén viszont van egy rohadt jó kis csavar benne, szomorú is egyben, de kemény
Mármint mi?  :surp:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 05. - 22:02:17 írta kaine »

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4557 Dátum: 2013. Február 05. - 23:23:09 »
Ezt a kis rövidfilmet láttad már tőlük?
Nagyon jó volt!

Engem a LC-s rendszer totál hozzászoktatott a várásra. Elvégre minek vegyek meg egy játékot, ha egy év múlva fele annyiért a másfélszeres tartalomra hízlalva megvehetem.
Ja, ez elég köcsi rendszer.

Amúgy a konzolra visszatérve, engem nem is a várakozás idegesít, hanem az, hogy tuti nem lesz kompatibilis a PS4 a PS3-as játékokkal. :drying: Bár jelenleg a számítógépen is tudok játszani az új játékokkal, és mivel sok átfedés van a pc és konzol játékok között, így sok PS3-as címmel is, de a konzol exkluzív játékok miatt - ha egyszer eljutok oda hogy lesz rá lóvém - mindenképpen szeretnék venni PS3-at is, de nem sürgős. Viszont, ha nem lenne ez a kompatibilitásii probléma, akkor meg lehetne úszni a fölösleges dupla pénzkiadást... Mert így a PS3 után x évvel meg kell majd venni a PS4-et is... :drying: Pedig nekem egyszerűbb lenne eleve csak PS4-et venni, ha odakerülne a sor.

Abban viszont igazatok van, hogy pár év múlva már olcsóbb lesz a PS4 - illetve én remélem, hogy a PS4 megjelenése önmagában is lejjebb nyomja a PS3 árát. De egyelőre bőven van min játszanom PC-n, úgyhogy nem sürgős a téma. :)
Igaza van BuBnak. Hiába lesz még 3 évig játék a 3-ra, ha a kedvenc sorozataink már mind a 4-re fognak kijönni.
Pontosan. A nagy húzónevek új részei tuti PS4-re fognak kijönni.

Idézet
Ha pedig mindkettőre elkészítik, akkor a 3-as nyilván jóval bénább lesz - mint volt erre példa a 2-nél is.
Monjuk erre azért kiváncsi leszek... :D Mert a PS2 és PS3 között technikailag is marhanagy volt a különbség, de viszont egy PS4-es játék gyengébb verziója PS3-on sem fog szarul mutatni. :D Persze azzal el tudják rontani az átiratot, ha nem feccölnek a kreatív részekbe annyi energiát, és szép grafikájú, de ugyanakkor középszerű játékot dobnak ki a "gyengébb" konzolra.
Mondjuk nekem anno a Wolverine originshez volt szerencsém PS2-n, ami egy elég középszerű játék lett, a grafikai különbségeket meg mondanom se kell, ugyebár. Ja, meg a Web of Shadows PS2-n, aminek köze nem volt a PS3-as verzióhoz. :lol: Illetve történetben nem tudom, mennyi köze volt, mert nem vittem végig.  :hehe:  (Viszont a Wolverine Origins minőségi verziója már itt várakozik a gépemen, hogy sorra kerüljön valamikor. :D )
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #4558 Dátum: 2013. Február 06. - 10:49:32 »
néhány concept art, meg egyéb a deadpool játékból:
http://www.allgamesbeta.com/2013/02/deadpool-screenshots-concept-art.html
This is a joke. A real practical Joke.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4559 Dátum: 2013. Február 06. - 10:54:33 »
Idézet
A végén viszont van egy rohadt jó kis csavar benne, szomorú is egyben, de kemény
Mármint mi?  :surp:
Hogy Sully meghal... elég meglepő volt számomra, de rohadt jól is volt kivitelezve, sajnáltam rendesen az öreget... :-\
Aztán a végén az a kavarás, hogy csak életben van, az kicsit ott feleslegesnek éreztem... emígy sztem nagyobbat ütött volna, kicsit olyan volt így nekem, mintha nem merték volna bevállalni ezt a véget, és inkább gyors visszacsinálták az "utsó pillanatban"...

Idézet
Mondjuk nekem anno a Wolverine originshez volt szerencsém PS2-n, ami egy elég középszerű játék lett, a grafikai különbségeket meg mondanom se kell, ugyebár. Ja, meg a Web of Shadows PS2-n, aminek köze nem volt a PS3-as verzióhoz. :lol: Illetve történetben nem tudom, mennyi köze volt, mert nem vittem végig.  :hehe:  (Viszont a Wolverine Origins minőségi verziója már itt várakozik a gépemen, hogy sorra kerüljön valamikor. :D )
Hu, bazz, ne is mondd... emlékszem az őrült nagy csalódásra a Web of-nál, azt hittem a pofám leszakad, amikor azt a gyenge sega játék kinézetű utánzatú vackot megláttam... ps2-őn ilyet, basszus... :roll: :roll:
A wolvie is nagy csalódás volt, de asszem 2 pályát ha végig vittem ozt annyi volt... :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL