Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656911 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4580 Dátum: 2013. Február 17. - 21:21:23 »
He, akkor a harmadik meg még jobban lefog kötni, ott  annyi mellék cucc van, hogy ihaj, és a legjobb a hajós részek, azok eszméletlen hangulatosak lettek. (és ez tudtommal nem csak az én véleményem, mások is lepetéztek és most elvben emiatt nemsokára állítólag lesz egy külön DLC-je annak :D)


Amúgy a Bats hírhez, most kicsit filóztam, vagyis beugrott a Ps2-es mizéria... lehet azért dolgozik egy tök más csapat az Arkham 3-on, mert annyira eltérő cucc fog kikerülni ps3-ra, mint anno a ps2-es-ps3-as Rozsomáknál... :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #4581 Dátum: 2013. Február 18. - 09:12:33 »
Tom, mire elérsz a III-ig, még ott a Brotherhood, és a Revelations, melyből az előbbi majdnem olyan hosszú, mint a II. A III. viszont kegyetlen, annyi mellék küldetés van, hogy a mai napig nem végeztem velük. a játék 99%-nál járok, de szerintem még napokig el leszek vele. (Itt jegyezném meg újra, van eladó ACIII Connor szobrom - 25cm-es)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #4582 Dátum: 2013. Február 18. - 14:07:48 »
Jaja, sorban végig akarom játszani a többi részt is. De most szerintem teszek egy kis kitérőt, és kipróbálok valami mást is, mielőtt folytatom az AC sorozatot. :D Valszeg a Wolverine Originsbe vágok bele, az nem olyan hosszú állítólag. :)

***

A Destiny című készülő játékról hallottatok már? Belefutottam egy videóba, az alapján nagyon látványos és hangulatos sci-finek ígérkezik. :)

A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4583 Dátum: 2013. Február 18. - 14:22:48 »
Én is hallottam róla,  a Bungie csinálja ,úgyhogy olyan rossz nem lehet. De egyenlőre multiplatform, Pc-re nem jön.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ehhez kapcsolódóan. :


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Olyan öreg vagyok mint az országút.  :o
Az alant felsorolt játékok 93-95% - val játszottam.  :)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 19. - 17:05:29 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #4584 Dátum: 2013. Február 19. - 20:27:30 »
Hoooo, a Bat Hungaryn olvastam!

Hivatalos! - Az Arkham 3 ebben az évben érkezik!
Nagyon jó hírrel kezdünk ma. Elég jól ment nekik most a szekér és Warner emberei elszólták magukat. A pénzügyi vezérigazgató helyettes, John K. Martin erősítette meg a feltételezést:

"Egy igen kemény játékot dobunk ebben az évben a piacra, melyben hatalmas szerepet kap az Arkham franchise, tehát reméljük, hogy a Warnernek idén is jó éve lesz."


Ez kurta jó lenne :o csak egyrészt félek, hogy már a Nextgenre tervezik (bár a pletykák Killzone és Motorstorm ról pletykálnak, hogy azok lesznek az első játékok Ps4-re), másrészt, lehet pindurit kacsa szagú... mert még semmi rá utaló jel nem volt, Arkham2-nél majd egy évvel előtte volt egy kis teaser, infó, stb, itt meg még semmi, nagyon septiben dobnák ezt ki, ha tényleg idén jelenne meg... :headscratch:

Nos, ha minden igaz domain neveket is foglalnak már le:
http://www.cinemablend.com/games/Batman-Arkham-3-Possible-Titles-Revealed-51361.html

Sajnos úgy néz ki, hogy ezt már nem a Rocksteady fogja készíteni.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4585 Dátum: 2013. Február 19. - 20:32:00 »
Nem lesz ott az eddigi író, lehet, pár szinkronhang sem, és már az is megeshet, hogy nem is az eredeti stáb készíti. Szinte süt már róla a sikerszag… :roll:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4586 Dátum: 2013. Február 20. - 16:54:00 »
Csak magamat tom ismételni ennek kapcsán...

"Amúgy a Bats hírhez, most kicsit filóztam, vagyis beugrott a Ps2-es mizéria... lehet azért dolgozik egy tök más csapat az Arkham 3-on, mert annyira eltérő cucc fog kikerülni ps3-ra, mint anno a ps2-es-ps3-as Rozsomáknál... és aa Rocksteady meg csinálja az új Bat gamet, amit múlthéten rebesgettek a Nextgen gépre... :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #4587 Dátum: 2013. Február 20. - 20:21:43 »
Srácok, a Silent Hill HD collectiont érdemes beszerezni? A Silent Hillel játszottam, az nagyon bejött. ezek a részek jók-e, és mennyire HD az a HD? Felújították, átkonvertálták, vagy csak rányomták a PS3 kiadásra hogy HD? Tudnátok ebben segíteni?


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4588 Dátum: 2013. Február 20. - 20:40:10 »
Legutolsó. Pár textúra új benne, és átszinkronizálták az egészet. Amúgy volt valami elég nagy botrány a játék körül, de nem tudom, hogy úgy en bloc vagy csak valamelyik verziójára. De a második és harmadik részt mindenképpen érdemes játszanod, kegyetlen jók. Ja, és told fel a nehézséget maxra, úgy az igazán igazi. :)

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #4589 Dátum: 2013. Február 20. - 21:21:08 »
Köszi, akkor beszerzem.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4590 Dátum: 2013. Február 21. - 10:44:43 »
Ma hajnalban New York-ban hivatalosan is leleplezték a PS4-et.Félig meddig.  :oh: A gépet még nem lehetett látni és a technikai adatokról egyenlőre nincsenek konkrét hírek.
Én élőben néztem,de tekintve a korai időpontra nem nagyon tudok idézni semmit,ezért megbízható forrásból idézek.


DualShock 4 névvel egy új kontroller fog járni a masinához,így a megmaradtak formavilág mellett új dizájnnal ellátott gombok, de a Sony még egy fejhallgató csatlakozót is tett rá, a korábban feltételezett érintőképernyő és mozgásérzékelős egység mellett. Szóba került a bemutatón természetesen a PlayStation 4 online rendszere is, amire óriási hangsúlyt kíván fektetni a Sony, így olyan opciók is elérhetők lesznek benne, minthogy másokat nézhessünk játék közben. A Gaikai szolgáltatásai is elérhetők lesznek a Sony rendszerén, Dave Perry CEO szerint az a céljuk, hogy minden egyes felhő alapú alkotás megvásárolhatóvá váljon a PlayStation Store-on. Megerősítést nyert továbbá, hogy a Nintendo Wii U mintájára a PlayStation 4 kontrollerként fogja felismerni a PlayStation Vitát, ami rengeteg új lehetőséget nyit majd meg a masina számára, sőt, a Sony szeretné a jövőben minden címét kompatibilissé tenni ilyen formában a hordozható masinával. A PlayStation 4 mindemellett támogatni fogja a már meglévő szolgáltatásokat is, így például a Music Unlimited-et vagy a Netflix-et. A japánok elsődleges célja mindemellett, hogy az újgenerációs konzolon a felhőalapú technológiának köszönhetően – ez lesz a PlayStation Cloud – minden egyes PlayStation 1, 2 és 3 videojáték játszható legyen a masinán, sőt, a rendszert integrálhatjuk majd más készülékekkel is, legyen szó okostelefonokról vagy táblagépekről.

Végül néhány gameplaly. Mindegyik felvétel in-game tehát nem cgi videókról van szó. Ajánlott a 720p vagy 1080p felbontásban megtekinteni
Infamous: Second Son - Playstation 4 Reveal
http://www.youtube.com/v/p5R0dWgSAJI?version=3&hl=hu_HU&rel=0"

Killzone: Shadow Fall - Debut Gameplay Reveal - Playstation 4
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 21. - 16:32:03 írta kaine »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4591 Dátum: 2013. Február 21. - 11:04:06 »
Ebből az elsőt mondjuk még én is elfuttatnám PC-n, de a második már tényleg olyan, hogy PC-n a legdurvább konfig kell most hozzá. (Mondjuk látom, célozni továbbra se nagyon kell majd konzolon, elég a célkeresztet kb. az ellenség tág környezetébe juttatni… azért durva, hogy húsz év alatt nem tudtak kitalálni az egéren kívül erre egy jó eszközt.) Mivel a kezdeti játékok a közelébe sincsenek többnyire a masina képességeinek, lesznek még ebben komoly lehetőségek és fejlesztések.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4592 Dátum: 2013. Február 21. - 11:16:51 »
Ejh, szomorú az én szívem... így most minden jön most már ps4-re... Unch, a TF lezáró része (ez idegesít per pillanat a legjobban...), Bat Arkham... csoda, hogy a napokon belül debütáló AC részt még nem erre nyomják ki... :roll:
Amúgy a Killzone elég pofás lett basszus... az Infamouson meg meglepődtem,hogy nem Cole a főszereplő...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4593 Dátum: 2013. Február 21. - 12:09:26 »
azért durva, hogy húsz év alatt nem tudtak kitalálni az egéren kívül erre egy jó eszközt.
A Kinect mozgásérzékelője nagyon gyors és egész pontos, innentől kezdve szoftverfüggő, mennyire tudják jól kihasználni. A Skyrimben például nem sikerült rosszul.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #4594 Dátum: 2013. Február 21. - 14:05:56 »
Sonyara gondoltam, a kézmozgást felismerő Kinect ebből a szempontból szerintem jó kiindulás FPS-hez is, ha megfelelően finomra tudják alkotni az érzékelőt. De talán ahhoz a zsánerhez egy működő Power Glove-szerűség lehet a legalkalmasabb.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #4595 Dátum: 2013. Február 21. - 15:26:22 »
Na az aggodalmak feleslegesnek bizonyultak. Kompatibilis lesz a régi gépekkel.  ;)

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #4596 Dátum: 2013. Február 21. - 15:33:18 »
Én azt olvastam, hogy a megjelenéskor nem lesz az, csak utólag teszik majd lehetővé, hogy PS1-3 játékokat le lehessen rá tölteni.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #4597 Dátum: 2013. Február 21. - 15:37:14 »
Ja, én is azt olvastzam, hogy a lemezekket nem lehet majd lejátszani... :-\ csak azt nem tom, hogy akko rmit csináljak velük? Dobjam ki? Mert eladni se tom  majd....
plusz akkor most az új Killel mi van? Ez már ki se jön 3-ra? :roll:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #4598 Dátum: 2013. Február 21. - 15:40:33 »
Srácok, a Silent Hill HD collectiont érdemes beszerezni? A Silent Hillel játszottam, az nagyon bejött. ezek a részek jók-e, és mennyire HD az a HD? Felújították, átkonvertálták, vagy csak rányomták a PS3 kiadásra hogy HD? Tudnátok ebben segíteni?
Ha még nem vetted meg, eszedbe se jusson! Minden egyes vélemény róla lesújtó: borzalmas verzió, béna, szaggató mozgás, bugok, és az atmoszféra teljes hiánya. Én is megvettem volna, de sikeresen lebeszéltek róla.
Az igaz, hogy a 2-3-as részek vannak rajta, amik nagyon magasan verik a többi részt, annyival jobbak, de:
Idézet
minden egyes PlayStation 1, 2 és 3 videojáték játszható legyen a masinán
vedd meg őket eredeti Ps2-es verzióban (2-3000-ért már hozzád vágják őket), és játszd majd a Ps4-en. Vagy vegyél hozzá Ps2-t, 10 körül már kapsz használtan.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #4599 Dátum: 2013. Február 21. - 16:13:33 »
plusz akkor most az új Killel mi van? Ez már ki se jön 3-ra? :roll:
Nem.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül