Szerintem meg a Titan Quest uncsi. Okés, jópofa az alap gondolat, Diablo feeling megvan, de én az Act 2-nél már eluntam magam. Annyira nem volt jó a története, hogy ébren tartson.
Konzolon nekem a Fable tetszett, azt igazán eltalálták, könnyű irányíthatóság, mégis nagy élvezet.