Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656806 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5660 Dátum: 2014. Március 05. - 07:53:08 »
Lényegében igen. Ez a trilógia záró része, meg majd jön a többi közbenső izé, aztán pár év múlva a folytatás.  ;)
Máris lesz újabb rész? :o Hisz az Origins is csak nemrég jött ki. Amúgy érdekes, hogy mennyire átveszik a Nolan-féle filmek stílusjegyeit. :)
Számomra is érdekes ez, pedig már az első két résznél is bőven voltak Nolan filmek, ott mégse eröltették annyira, aztán az Originsnél Bane-t ennek ellenére Nolanizálták.
De az origins-es Joker nekem marhára tetszik.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5661 Dátum: 2014. Március 05. - 08:09:14 »
Tényleg, akkor most hogy van ez? Ez lesz a trilógia zárórésze, az Origins meg egy ilyen közbenső extra izé volt?

Az Origins csak egy külön játék, a Rocksteady a Knight fejlesztése miatt adta át másnak a stafétabotot.
Egyébként ha UE4 lesz alatta és igazán durván megcsinálják, akkor érthető a PS4 / XBO. Max. 60 fps-el persze  ;D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5662 Dátum: 2014. Március 05. - 09:27:29 »
Az Origins az egy előzmény,és egen, valszeg a Rocjsteady azért adta át, sőt lehet ők nem is tervezték, ez csak úgy jött, hogy minden évben legyen Bats game és mivel ők nem értek rá, így megkapta a WB. Azért én örülnék ha lenne Origins2 és az még ps3-ra kijönne.  ;D

Btw:
GENERAL INFO:
- Next-gen only.
- Single player only. No multiplayer.
- Arkham Knight isn’t just the name of the game, it’s also the name of a brand new villain. Rocksteady is working with DC’s Geoff Johns to create the character from scratch.
- Batman starts the game in the Arkham City suit, but gets a new costume early on.
- Takes place in a central zone of Gotham City split into 3 islands. 5 times bigger than Arkham City.
- The level of detail in Gotham City is some of the most impressive Game Informer has ever seen in a video game.
- Takes place one year after Arkham City.
- With The Joker dead, Gotham’s villains come together to try to take down Batman.
- Scarecrow, Two-Face, Penguin, and Harley Quinn are all confirmed.
- Kevin Conroy is back as Batman. Troy Baker is Two-Face, Nolan North is Penguin, Tara Strong is Harley Quinn, and Wally Wingert is Ridder.
- Batman visits with Oracle in the game, she’s not just a voice in his earpiece anymore.
- Cut scenes are all done in game, so it doesn’t feel like you’re playing a game and then watching a movie.
- The characters are incredibly detailed. One has the polygon count of Arkham Aslyum, the whole environment.
- Batman’s cape and character’s clothing reacts realistically to wind and movement.
- All quick-fire gadgets can now be used during flight.
- Batman can perform a quick ground strike to downed opponents.
- Interrogations are back.
- Batman can incorporate the environment into his combat combos like never before.
- Fear takedowns allow Batman to take out multiple enemies in slow motion, as long as he isn’t spotted.
- This is Rocksteady’s last Batman game. There will be a clear ending to their Arkham trilogy. It’s possible that WB Games Montreal may still make Batman games set in the Arkham Origins time period.

BATMOBLIE INFO
- Rocksteady set out to make the best car in any game ever.
- It’s so detailed it would take up the space of an entire Xbox 360 game.
- It’s the only drive-able vehicle.
- Players can bring the Batmobile to their location with the press of a button.
- It can do burnouts, jumps, boosts, and even rotate in circles at a full stop to get you pointed in the right direction.
- It can smash through barricades, trees, and building corners.
- Batman can eject out of the Batmobile and go directly into gliding through the city.

BATMAN: ARKHAM KNIGHT
Release: October 14, 2014
Developer: Rocksteady Studios
Publisher: Warner Bros. Interactive Entertainment
Platform: PS4, Xbox One, PC
Plot: In the explosive finale to the Arkham series, Batman faces the ultimate threat against the city he is sworn to protect. The Scarecrow returns to unite an impressive roster of super villains, including Penguin, Two-Face and Harley Quinn, to destroy The Dark Knight forever.
Read more at http://www.comicbookmovie.com/fansites/staypuffed/news/?a=95521#kYz1gw5EAhh8PM4P.99
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #5663 Dátum: 2014. Március 05. - 10:34:22 »
Nem értem miért van szükség teljesen új főgonoszra... jobban örültem volna Hushnak, még úgy sem kapott eddig nagyobb szerepet.
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5664 Dátum: 2014. Március 05. - 10:59:06 »
Ha már új főgenya kell, akkor berakhatták volna a Baglyok Tanácsát!!! Velük az élen egy nagyon príma sztorit lehetett volna összehozni, a sablonos "megint gonosz tervet szőnek az oldschool ellenségek" helyett. Egyébként az új ellenségre mindenképpen kíváncsi vagyok, mert lehet annyira jól fog sikerülni mint anno Harley Quinn :)

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #5665 Dátum: 2014. Március 05. - 11:27:30 »
Istenem bakker, itt látszik igazán, hogy mennyire is visszahúzza a konzolpiac a játékokat. Ha ennyivel erősebbre csinálják a játékot az új generációs konzolokra az előbbihez képest, gondoljátok milyen lenne, ha mostani PC-s rigekre fejlesztenék direkt.  :shocking:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5666 Dátum: 2014. Március 05. - 11:58:41 »
Egyelőre nem sokkal jobb, mert a nextgen most csak olyan másfél-két évvel van elmaradva, és grafika terén csak nemrég villantottak megint valamit a PC-s gyártók, előtte eléggé stagnált az is.
Én nem is igazából a kinézet miatt szidom a multiplatformot meg a konzolosdit, hanem mert minden irányítást rá kell tenni hat gombra, és ez már egy ideje butítja a játékokat.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5667 Dátum: 2014. Március 05. - 12:17:28 »
A Batsy trailerből sejtettem, hogy lehet majd száguldozni a Batmobile-lal, nem csoda, hogy nagyobb lesz a térkép, mint eddig. :D Király lesz, örülök neki. :D

Ha ennyivel erősebbre csinálják a játékot az új generációs konzolokra az előbbihez képest, gondoljátok milyen lenne, ha mostani PC-s rigekre fejlesztenék direkt.  :shocking:
Hát akkor 2-3 évente full pc cserét csinálhatnánk. :lol: Szerintem így is nagyon gyorsan fejlődnek a játékok, ráadásul ma már olyan szintű a grafika, hogy bőven élvezhető bármelyik játéknál, nem lenne baj az sem, ha nem fejlődnének ilyen gyorsan. Persze az tök jó, hogy egyre jobb és szebb játékokat csinálnak, de azért az emberek pénztárcája nem mindig tudja követni az újításokat... Az Arkham City pl néhány helyszínen még minimum grafikán is durván szaggatott, bele se merek gondolni, hogy ez az új játék hogy menne a gépemen... Lehet, hogy el sem indulna. :roll: Az Arkham Originst még nem próbáltam, bár tesóm gépén jól futott (az övé is hasonló az enyémhez), de gondolom azon is le kell vennem majd a beállításokat...

Én nem is igazából a kinézet miatt szidom a multiplatformot meg a konzolosdit, hanem mert minden irányítást rá kell tenni hat gombra, és ez már egy ideje butítja a játékokat.
Szerintem ez csak a készítők kreativitásán múlik, hogy minél hatékonyabb és praktikusabb irányítást fejlesszenek. Ha jól találják ki a dolgokat, akkor elég egy kontroller az irányításhoz.
Én pont azt utálom a pc-s játékokban, hogy egy összetettebb játék esetén azzal kell kezdenem, hogy átállítgatom az irányítást a billentyűzeten úgy, hogy kézre essenek a gombok (és még így is kényelmetlen néha). Amelyik játéknál tehetem, inkább kontrollerrel játszom pc-n is.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5668 Dátum: 2014. Március 05. - 12:29:00 »
PC tulajoktól kérdem,hogy mostanában mennyibe fáj egy olyan gép összerakása ami mondjuk lazán elviszi az AC4-et? Viszonylag gazdaságosan szeretném kivitelezni az egészet, már ha van erre lehetőség!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5669 Dátum: 2014. Március 05. - 12:44:47 »
Legalább 130-150e, monitor nélkül. Mostanság kb. annyi egy stabil PC, mint az Xbone. De ha nem megy ki a fejemből, pár óra múlva megpróbálok összevadászni neked egy pontosabb összeget.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5670 Dátum: 2014. Március 05. - 12:54:56 »
Legalább 130-150e, monitor nélkül. Mostanság kb. annyi egy stabil PC, mint az Xbone. De ha nem megy ki a fejemből, pár óra múlva megpróbálok összevadászni neked egy pontosabb összeget.

Azt megköszönném :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5671 Dátum: 2014. Március 05. - 13:04:28 »
Hm, ha véletlen arra szánom magam hogy veszek egy ps4-et, tudja valaki, hogy lejátsza a ps3-as játékokat az új gép? Vagy tényleg porosodnia kelll majd egymás mellett a ps2-vel?  :roll:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5672 Dátum: 2014. Március 05. - 13:11:36 »
Nem, nem játsza le. Valahogy felhő alapú emulációt akarnak belepakolni, de még ezt nem tudom, van-e róla pontosabb hír.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5673 Dátum: 2014. Március 05. - 13:15:33 »
PC tulajoktól kérdem,hogy mostanában mennyibe fáj egy olyan gép összerakása ami mondjuk lazán elviszi az AC4-et? Viszonylag gazdaságosan szeretném kivitelezni az egészet, már ha van erre lehetőség!

A lazán mit takar? FullHD max, vagy csak menjen szépen?

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5674 Dátum: 2014. Március 05. - 13:25:41 »
PC tulajoktól kérdem,hogy mostanában mennyibe fáj egy olyan gép összerakása ami mondjuk lazán elviszi az AC4-et? Viszonylag gazdaságosan szeretném kivitelezni az egészet, már ha van erre lehetőség!

A lazán mit takar? FullHD max, vagy csak menjen szépen?

Azért a FullHD meglegyen :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5675 Dátum: 2014. Március 05. - 13:36:11 »
Én azt olvastam, hogy minden régit le fog játszani, de nem magát a lemezt, hanem letölthető lesz rá valahogy valami. :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5676 Dátum: 2014. Március 05. - 13:38:15 »
Pfhu... akkor dobhatom el a lemezeimet... kivi vagyok lesz e olyan ember, aki megveszi ...  :roll:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5677 Dátum: 2014. Március 05. - 13:38:58 »
PC tulajoktól kérdem,hogy mostanában mennyibe fáj egy olyan gép összerakása ami mondjuk lazán elviszi az AC4-et? Viszonylag gazdaságosan szeretném kivitelezni az egészet, már ha van erre lehetőség!

A lazán mit takar? FullHD max, vagy csak menjen szépen?

Azért a FullHD meglegyen :D

Alaplap: http://ipon.hu/webshop/product/asrock_970_pro3_r2.0/431208 18264.-
Processzor: http://ipon.hu/webshop/product/amd_fx_6300_3.50ghz_box_black_edition/292284 29375.-
Merevlemez: http://ipon.hu/webshop/product/wd_1tb_caviar_blue_7200rpm_64mb_sata3_wd10ezex/212225 15636.-
Memória: http://ipon.hu/webshop/product/kingston_4gb_hyperx_blu_ddr3_1333mhz_cl9_khx1333c9d3b1_4g/171423 11477.-
VGA: http://ipon.hu/webshop/product/sapphire_11222_05_20g_r7_260x_1gb_gddr5_oc_pcie/539494 32732.-
Ház: http://ipon.hu/webshop/product/m_tech_fm12a_blue/185651 5080.-
Tápegység: http://ipon.hu/webshop/product/chieftec_ctg_500_80pb_500w_oem/138838 12497.-
Processzorhoz hűtő: http://ipon.hu/webshop/product/arctic_cooling_freezer_7_pro_rev._2/128507 6782.-

~132 ezer

Ami még pluszba rájön: bill + egér 3-4k körül csomagban, egy meghajtó kb. 4-5-ért már van (csak DVD-RW).
Memóriából simán elfér még +4 giga, plusz a videókártyából is mehet erősebb, kérdés mennyi pénzed van.  :D
Bár ahogy a fórumokon elnézem, sokan még ennek is rohadtul örülnének. (egyébként nem kaki ez a konfig, csak egyszerűen én már nem adnám lejjebb 200-250 ezer forintnál)

Én azt olvastam, hogy minden régit le fog játszani, de nem magát a lemezt, hanem letölthető lesz rá valahogy valami. :)

http://www.ign.com/wikis/playstation-4/Gaikai_Integration

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5678 Dátum: 2014. Március 05. - 14:02:58 »
SwitcX: Nekem első nekifutásra megfelelne ez a konfig, mert erre is épphogy csak van pénzem ;) Ha pedig zökkenőmentesen viszi az AC4-et és a hozzá hasonló játékokat, akkor nem is kell ennél jobb gépezet!

BuB: Engem érdekelnének a PS3-as játékaid! Bár ez függ attól,hogy mennyiért adnád őket és milyen címeid vannak.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5679 Dátum: 2014. Március 05. - 14:12:39 »
Oh, ez még a jövő zenéje, vagyis ha marad a melóm akkor lehet karácsonykor beruházok egy Ps4-re Bats miatt  :D

Mik vannak? Jobbára comicsos cuccok: Pókok, TF-ek, Batsek, Wolvie az AC sorozat, Unch sorozat, Tomb Raider. Most akarom megvenni a Residentet, Gta5-öt (de ezeket platinázás után passzolom is el), amit meghagyok, majd az a Deadpool lesz, valszeg az jó lesz, jókat hallottam róla.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL