Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656982 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5820 Dátum: 2014. április 07. - 17:13:20 »
Oké… szóval… elkezdtem az Arkham Origins, ööö… „demóverzióját”. (…) Érdekes élmény bontakozik ki ebből. :-\
Probléma megoldva. A jelek szerint 64 bites oprendszeren a játék 90+ százalékos eséllyel végigjátszhatatlan a bugok tengere miatt, én konkrétan átesek az egyik kerületen, bármivel próbálkozzak. Ezt se kell már játszanom többé, úgy tűnik.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #5821 Dátum: 2014. április 07. - 17:41:27 »
Probléma megoldva. A jelek szerint 64 bites oprendszeren a játék 90+ százalékos eséllyel végigjátszhatatlan a bugok tengere miatt, én konkrétan átesek az egyik kerületen, bármivel próbálkozzak. Ezt se kell már játszanom többé, úgy tűnik.
Nekem tökéletesen fut win7 64-en. Semmilyen hiba, bug, akadás nem volt. (Hozzáteszem, én boltban vettem) Viszont az iPados verziója egy hulladék. Állandóan kilép, és van, hogy 10próbálkozás után se lép be. 3nap után töröltem.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5822 Dátum: 2014. április 07. - 17:48:58 »
Nem veszek 5 eurónál drágább játékot úgy, hogy előtte nem szedtem le és próbáltam ki. A demóváltozatok már jó ideje nem érnek sokat ebből a szempontból sajna. Így már elég sok címet sikerült elég hamar kiszórnom, másfelől meg pont így vettem meg a TF-es játékokat, mert meglepett, hogy mennyire jók lettek, főleg az első.
(Meg mondjuk mivel most pénzem sincs, amúgy se tudtam volna megvenni. :-\)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5823 Dátum: 2014. április 08. - 19:08:20 »
Oké… szóval… elkezdtem az Arkham Origins, ööö… „demóverzióját”. (…) Érdekes élmény bontakozik ki ebből. :-\
Probléma megoldva. A jelek szerint 64 bites oprendszeren a játék 90+ százalékos eséllyel végigjátszhatatlan a bugok tengere miatt, én konkrétan átesek az egyik kerületen, bármivel próbálkozzak. Ezt se kell már játszanom többé, úgy tűnik.
Újabb probléma, ami konzolon nem létezik.  ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5824 Dátum: 2014. április 08. - 19:45:45 »
X360-on folyamatos és állandó mentésromlásra panaszkodnak, amit a kiadó bejelentett, hogy soha meg se próbálják kijavítani. Szóval de, létezik. Meg ez az állítás úgy az előző generáció óta kb. a „Macen nincsenek vírusok” kategóriájába esik.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5825 Dátum: 2014. április 08. - 19:50:47 »
Ezért nem kell ekszbákszot venni :hehe:

Apropó arról hallottatok,hogy M$ tervezi,hogy kiad egy Kinect nélküli X1 változatot?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5826 Dátum: 2014. április 08. - 19:55:23 »
Értelmes döntés volt, keveseket érdekel az állatsimogató, és egyéb baromságok. Vagy kezdjenek el értelmes dolgokat fejleszteni a Kinect-re.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5827 Dátum: 2014. április 08. - 20:14:56 »
Most,hogy a VR részleg ébredezni kezd, talán a következő generáció már jobban ki fogja használni ezt a funkciót. Addig is minden másra ott a PS4 ;D

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #5828 Dátum: 2014. április 08. - 20:23:35 »
Ezért nem kell ekszbákszot venni :hehe:

Apropó arról hallottatok,hogy M$ tervezi,hogy kiad egy Kinect nélküli X1 változatot?

Még a múlthéten azt mondták, hogy nem fognak Kinect mentes verziót kiállítani.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5829 Dátum: 2014. április 08. - 20:31:36 »
A dolgok igen hamar változnak a májkrémszaftéknál, ráadásul a korábbi pletykákból ítélve majd ez is nemsokára valóság lesz.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #5830 Dátum: 2014. április 08. - 22:37:42 »
Értelmes döntés volt, keveseket érdekel az állatsimogató, és egyéb baromságok. Vagy kezdjenek el értelmes dolgokat fejleszteni a Kinect-re.

Én  törzsgyökeres boxosként mondom(Még mindig a szekrényben pihen az első generációs XBOX), néha még elő is veszem.), hogy a Kinect játékok jó részének alapötlete zseniális, a megvalósítás...na igen az már nem az igazi ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5831 Dátum: 2014. április 09. - 11:19:06 »
Nekem semmi bajom az X-boxal, komolyan, ugyanez a hiba tökéletesen megvan a Playstationon is.
Semmi értelmes ötlet vagy igazán olyan produkció, ami miatt vennék Move-ot nem jött ki rá.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5832 Dátum: 2014. április 09. - 12:11:38 »
Nekem semmi bajom az X-boxal, komolyan, ugyanez a hiba tökéletesen megvan a Playstationon is.
Semmi értelmes ötlet vagy igazán olyan produkció, ami miatt vennék Move-ot nem jött ki rá.

Való igaz,hogy a move is sokszor csak díszként funkcionál,de legalább a Sony nem tukmálja ránk az alapgéppel együtt ;) Az X1 önmagában egyébként jó kis masina lehet. Viszont Kinect szenzorral, plusz 30 ezerrel drágábban már kéne a kutyának!

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5833 Dátum: 2014. április 09. - 17:10:28 »
Pár napja azzal keltem, hogy veszek egy PS3-at. Leginkább a több játékos miatt érdekelt a dolog, így másnap már haza is hoztam. Multi fps-ben brutálisan más felfogással játszanak, néha meglep mennyire pontosan tudnak célozni azzal a két csöccsel. Vajon milyen magasra lehet rakva az érzékenység?
Eddig a LittleBigPlanet tetszik a legjobban, már el is felejtettem milyen izgalmas az ilyen platformjáték másokkal. Mivel csak négy játékom van hozzá, előfizettem a pluszra is, azért a havi 8-900 forintért pont kapok annyi tartalmat, amivel eldönthetem hogy majd egy PS4 kell-e nekem, vagy sem.

ragatskynet

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Videojátékok
« Válasz #5834 Dátum: 2014. április 10. - 13:40:10 »
Én erősen morfondírozom egy PS4-en. A PS3 kimaradt, viszont PS2/PS1 vonalat végigjátszottam. Viszont attól félek, ha meglesz a gép, akkor pár hónap után csak porosodni fog. :-(

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5835 Dátum: 2014. április 10. - 13:54:32 »
Azért így ez a vészély nem tudom, fenyeget-e, elvégre ha kimaradt a PS3, akkor minimum félszáz igen kiváló játék vár még arra, hogy bepótold őket, és ezeket majd mind aprópénzért le tudod majd szedni.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5836 Dátum: 2014. április 12. - 10:17:13 »
Beyond Two Souls kipörgetve, hogy a p*csába tudják azt megcsinálni, a Quantic Dreamnél,hogy minden játékuknál az az érzésem van, hogy ez az eddigi legjobb. Ja és Willam Defao még virtuálisan is hátborzongató, van a végefelé egy jelenete, amitől szó szerint kirázott a hideg (megnéztem utána youtube-on is, és akkor is)... Hu hát ez kemény volt, na feküldjünk neki mind a 24 endingnek!
Majd ha összeszedtem magam, írok még róla bővebben is.
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 12. - 10:19:46 írta Todd »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5837 Dátum: 2014. április 14. - 11:28:01 »
Na, megrendeltem a pókot... addig "hallogattam" (vagyis inkább vártam volna vmi videót a Ps3-as kinézetről, amit eddig még nem közöltek...  :roll:), hogy már fizetnem kell mindkét helyen a házhozszállításért... :-\

Viszont a galériában új képet/rucit találtam.
Emlékeztek még erre?

Lehet ez lesz a kedvencem a Superior mellett.  :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5838 Dátum: 2014. április 14. - 12:30:52 »
Beyond Two Souls kipörgetve
Milyen típusú játék? Másképp fogalmazva: ismered a játék ízlésemet - nekem bejönne? :)

Elkezdtem tegnap a Deadpoolt. Szórakoztató játék, már a felénél tartok. Activision, és nagyjából olyan, mint az első psx-es Pókember. Mármint a játékmenet. Persze idiótább és véresebb.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5839 Dátum: 2014. április 14. - 12:49:29 »
Elkezdtem tegnap a Deadpoolt. Szórakoztató játék, már a felénél tartok. Activision, és nagyjából olyan, mint az első psx-es Pókember. Mármint a játékmenet. Persze idiótább és véresebb.
Mondtam én, hogy jó játék. ;D Nekem is nagyon bejött. :D

Én nemrég kezdtem el a Spider-Man: Web of Shadows-t. Az eleje kicsit nehezen indult be (plusz alapjaiban ugyanolyan sandbox játék, mint a többi Pók game, úgyhogy ez nem volt újdonság), viszont most már egyre izgisebb, ahogy kezd kibontakozni a sztori, illetve ahogy Pókinál is egyre több képességet nyitok meg.
Ami jó, hogy még jobb grafikai beállításokon is tök jól fut a gépemen, illetve a hálóhintázás jól irányítható lett. Viszont az analóg karok borzasztó érzékenyek, ami nehezíti kicsit az irányítást.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.