Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656798 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #6600 Dátum: 2014. November 29. - 10:35:28 »
Már nagyon régóta meg akarom szerezni az Injustice játékot gépre, csak mindig elmaradt, mivel nem lehet a mi régiónkban megvásárolni.   :drying:
Munkatársam annyit játszik vele telefonon, már idegesített hogy még csak ki sem tudtam próbálni. A héten összeszedtem magam és végre bezsákoltam g2a-ról (szerencsére nem is drága, 1200 körül volt).
Most mentem egy kört és leesett az állam  :surp: Sokkal ütősebb (szvsz) az új MK-nál, csak lesek rajta. Amint befejezem a Spec Ops: The Line-t, rá is fekszek. Gépen játszik vele valaki? Bokszzsáknak nem kellek?  ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6601 Dátum: 2014. November 29. - 11:00:27 »
Én csak a demojával játszottam PS-en, de szintén be szeretném szerezni. Nagyon látszik, hogy az MK mintájára épült, de egészen sok apró újítás van benne, ami izgalmassá teszi, és amiket gondolom az új MK-ban is viszont látunk majd.
Az, hogy a pályák több szintesek, és szó szerint átpüfölik magukat a szereplők az új helyszínre (habár hasonló az MK Armageddonban is volt, de itt látványosabb), a környezet bevetése a harcban, sok kis apróság ami tetszik, és a karakter design is érdekes.
Mindenképpen beszerzem hamarosan, főleg, hogy már nem is drága.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #6602 Dátum: 2014. November 29. - 12:17:27 »
AZ FC4 is hasonló sorsra jutott  :D Ezért nem is veszek Ubis nyitócímet, katasztrófa amit csinálnak. Neked a 650 miatt megy kevésbé, az a leggyengébb láncszem a gépedben.
Most olvasom, a játékhoz kárpótlásként megkapod majd a Dead Kings kampány DLC-t.
SP-t is vásároltál? Mert akkor még pluszba egy játékot is választhatsz.
FC-al már a 3.résszel is alig játszottam.
SP? Nem értem. (service pack?)
A 650-et most akarom 770-re cserélni.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #6603 Dátum: 2014. November 29. - 12:21:24 »
Season Pass.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #6604 Dátum: 2014. November 29. - 12:43:25 »
Season Pass.
Wazzzz, tényleg. Nah, azt nem vettem.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #6605 Dátum: 2014. November 29. - 12:54:51 »
Akkor a DLC garantált. Persze, ha nem szúrják ki az emberek szemét egy másfél órás bővítéssel.  :drying:

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #6606 Dátum: 2014. December 06. - 18:01:31 »


 :surp:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6607 Dátum: 2014. December 06. - 18:11:57 »
Hát ez totál sablonos volt, semmi újat nem mutat bármelyik mostani hack n' slashez képest, és erről is messzíről látszik, hogy ore-gen játék.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6608 Dátum: 2014. December 06. - 19:40:15 »
Uncharted 4 gameplay PS4
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6609 Dátum: 2014. December 06. - 19:55:19 »
Igazából ez a video sem tűnik úgy, hogy különösebben meg akarnák újítani a szériát, első körben minden tök ugyanaz, mint eddig, szebb grafikával, dinamikusabb mozgással.
Így első nézésre ettől sem kaptam kedvet, hogy most rögtön rohanjak egy PS4-ért.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6610 Dátum: 2014. December 06. - 20:01:37 »
Szerintem nem kell változtatni semmit. Az Uncharted széria úgy jó ahogy van. A játék meg még me se jelent nem kell rohanni PS4 se.  ;D Nálam tuti vétel lesz ha 1x  veszek gépet.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6611 Dátum: 2014. December 06. - 20:05:45 »
De akkor most ennyi a generációváltás?  :uhoh:
Ez még mindig kurta kevésnek tűnik nekem, ha a grafikában nincs nagy megújulás, mert ez a csúcs (amúgy ezt elfogadom, nem is zavar), akkor azért valami ici pici innováció nem ártana szerintem.
És persze tudom, hogy ez még semmi, de nyilván a reklámmal az eladás a cél, akkor ez most azt üzeni, hogy vedd meg az Uncharted 3-at 1080p felbontásban (plusz ha az ég is úgy akarja 60 fps-ben :twisted:)...
Ha egyszer veszek gépet, én is meg fogom venni, de ez az egyszer veszek gépet egyre távolabbinak tűnik nekem.
Azért 7 éve a DMC 4-től, meg az MGS 4-től letettem a hajam, az az elötti generációváltásról nem is beszélve, most meg, oké, kicsit mintha szebb lenne (messziről hunyorogva sötétben)...
Már csak a Quantic Dreamben reménykedhetek, hogy bejelent valamit.
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 06. - 20:08:50 írta Todd »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6612 Dátum: 2014. December 06. - 20:49:28 »
Ööö… miért, mit vártál generációváltástól? Évek óta tudtuk, hogy PS4-en és Xbone-on ugyanazok a címek lesznek végre fullHD-ben, de ugyanazzal az irányítással.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6613 Dátum: 2014. December 06. - 20:55:58 »
Todd, szerintem kicsit nagyok az elvárásaid.
Itt a két generáció közötti grafikai különbség nem annyira szembetűnő mint anno a PS2/PS3 váltásnál.
Ha megnézel egy U3 gameplayt  és ezt vannak változások nem is kicsik. Vannak ujdonságok is, pl. az ostor, az ugrásbol támadás. És igen többet is ki lehet volna hozni a grafikábol, de biztos lehetsz benne hogy nem fogják az töltényüket előre eldurrogtatni.
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 06. - 20:57:59 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #6614 Dátum: 2014. December 06. - 21:47:26 »
Todd, szerintem kicsit nagyok az elvárásaid.
Itt a két generáció közötti grafikai különbség nem annyira szembetűnő mint anno a PS2/PS3 váltásnál.
Ha megnézel egy U3 gameplayt  és ezt vannak változások nem is kicsik. Vannak ujdonságok is, pl. az ostor, az ugrásbol támadás. És igen többet is ki lehet volna hozni a grafikábol, de biztos lehetsz benne hogy nem fogják az töltényüket előre eldurrogtatni.

Elég türelmes vagyok, így megértem ha nem akarják az első évben megmutatni mennyi szufla is lakozik a nextgen konzolokban, viszont jövőre és utána már egyre kínosabb lesz ilyen kifogásokkal bombázniuk a gamer társadalmat :roll: Meg mi mással adhatnák el a nextgen gépeket mint a fejlettebb grafika és játékmenetbeli változásokkal? Ez a kettő jelenleg még sehol sem tart, így ami azt illeti én maradok határozatlan ideig a PS3-nál ^^

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #6615 Dátum: 2014. December 07. - 05:30:54 »
Hát ez totál sablonos volt, semmi újat nem mutat bármelyik mostani hack n' slashez képest, és erről is messzíről látszik, hogy ore-gen játék.

Az  ;D Én örülnék, ha csak minden második játék ilyen "sablonos" lenne. Totál el vagy tévedve.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6616 Dátum: 2014. December 07. - 07:17:07 »
Lehetséges. Csak a trailer alapján beszéltem. Mit tud ez a játék ami miatt el lennék tévedve?
Szerk: utána néztem kicsit, ahhoz képest, hogy RPG, egészen korrekt harcstílust rittyentettek alá.
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 07. - 09:53:46 írta Todd »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #6617 Dátum: 2014. December 07. - 09:56:05 »
Nekem nagyon bejött a trailer, először végig se akartam nézni, aztán pár prerccel később már azt néztem, hogy basszus, csak 15 perc az egész?  ;D Nagy szép lett a környezet, a víz megint fajin, a növényeket megint megfejelték, mondjuk az egész kicsit nekem olyan volt, imintha az első részbeli helyszínen lettünk volna. Bár a bújkálás a növények között kicsit az Assassinsra helyet, a lengés azzal a kampóval meg a Tomb Raiderre, de akkor is fajin lett az egész.

A végén meg jól értettem, hogy azt mondja az új csávó, hogy little Brother??  :o na nehogy már most 3 rész után beadják nekünk, hogy van egy tesója...  :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6618 Dátum: 2014. December 07. - 13:03:06 »
Igen az, már hivatalos a hír, ráadásul a legfelkapottabb szinkronszínész Troy Baker nyomja.
Komolyan mostanában a csapból is ő folyik, Arkhamban Joker, Two Face, Last of Usban Joel, Silent hill 2-ben James Sunderland új szinkronja (ami amúgy tök felesleges volt), Shadows of The Damned főcímdalát is ő énekelte.
De amúgy nekem is kissé erőltetett, hogy eddig nem tudtunk erről, főleg mivel az Uncharted 3 azért eléggé belement Drake gyerekkorába, és nem tünt úgy, hogy bárki is lenne mellette. Persze biztos korán elváltak az útjaik, meg két testvér nincsen összenőve, de azért picit furának tűnik a dolog.
De azért a Nauthy dognál eléggé értenek a dramaturgia kezeléséhez, és a Last Of Usban is nagyon jól működött a testvérek közötti feszült de hiteles kapcsolat. Szóval bízok bennük.
Meglepődnék, ha nem lenne belőle is irányítható karakter.  ;D

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6619 Dátum: 2014. December 07. - 13:57:30 »
A japánt értettem, pont azért írtam le hogy konkrétan az a játék, amire Mr. Sinister gondolt nem japán ( a 2013-as DMC), hanem angol.
No ettől függetlenül egyáltalán nem biztos, hogy bejönne az a játék (ezek után főleg), de abban is nagyon erősen nyomatva van a társadalomkritikai vonal.

A véletlen folytán a suliban vagy 3 órán keresztül volt rákényszerülve a játékra és azt kell mondjam két dolgot nem értek.

1. Ez miben hasonlít nektek az AC-re, mert hogy a kettő ég és föld az biztos...

2. Mire föl lett ez ennyire agyon magasztalva, a történet egy nagy nulla az egész játék egy agyatlan hentelős program és kész, az egyetlen pozitívuma a játéknak a zenéje volt, na azt nagyon eltalálták.
(Meg hogy a föszereplőt Danténak a "társát" meg Vergil(ius)nak hívták)

Az meg hogy az alapanyag japán sütött az egész játékról, de tagadhatatlanul, azt átvezetők kamerakezelése és milyensége.
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."