Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 657020 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7360 Dátum: 2016. Július 07. - 22:11:47 »
Naa, miért szomorú a vége? Én sokkal, de sokkal szomorúbbra számítottam... azért ahhoz képest eléggé happy end szerű lett.  :D
Csak azért, mert vége mindennek, nem lesz több rész, mindenki megöregedett (főleg szegény Sully), amolyan éltek, míg meg nem haltak érzésem volt tőle. És persze megbocsáthatatlan, hogy Chloe-ról semmit sem tudtunk meg.  :twisted:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #7361 Dátum: 2016. Július 08. - 08:04:26 »
Óh, ne is mondd, Chloé nagyon hiányzott  ;D  :'(

És jah, szép lezárást kapott, főleg az epilóguson lepődtem meg, és ahogy néztem, a legtöbb walkthroughos kommentáros videót, mindenki nagyon  kapkodott levegőért amikor megjelent :D
én asszem, vagy fél óráig barangoltam a házban, hogy találjak vmi infókat a többiekről, meg mindenről.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7362 Dátum: 2016. Július 08. - 08:07:35 »
Én is megnéztem mindent. :) De már a 4. fejezet elején is a padlásszobában. :)
Az a szép az egészben, hogy összeszedtem már jó pár trófeát is, de nem tudom megnézni, hogy miket, mert valamiért nem tölti be a trófeákat a gép (csak a régieket).  :drying:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #7363 Dátum: 2016. Július 08. - 09:13:06 »
Jaaah, igeeen, a padlás, meg a ház a 3. pályán... uh, egy csomó ideig az volt a kedvenc részem, amíg meg nem érkeztünk Afrikába, az gyönyörű volt, de a ház, tele a kis rejtett poénokkal, meg a sok-sok emlékkel, uuhh, de jó volt, főleg a felcsendült ismerős dallamokkal az adott részekből. :)

Hm,Ha rámész a trófeákra kicsit várnod kell, amíg frissíti  :headscratch:  de nekem elsőre nagyon keveset adott, sok az eldugott trófea, meg olyan is, ami arra "gyúr", hogy ki kell még akasztani párszor. Bár most van benne egy új funkció, főleg a harcos trófeákra, külön pályarészekre van felosztva, hogy megtud ezt meg azt csinálni, most úgy letudtam az összes harcos-fegyveres cuccot, a többi meg már csak az újra játszásnál vár rám.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7364 Dátum: 2016. Július 08. - 10:35:28 »
Hm,Ha rámész a trófeákra kicsit várnod kell, amíg frissíti
Az rendben is lenne, de a 10 perc utáni időtúllépés már túlmegy ezen a kategórián.
Idézet
Bár most van benne egy új funkció, főleg a harcos trófeákra, külön pályarészekre van felosztva, hogy megtud ezt meg azt csinálni, most úgy letudtam az összes harcos-fegyveres cuccot, a többi meg már csak az újra játszásnál vár rám.
Ez jó ötlet, hogy ha már ilyen kevés benne a bunyó, akkor legalább külön játszhatóak legyenek. :) Kipróbáltam én is: a trófeát megadja, de gyűjteni nem gyűjt. Vagyis megadja azokat, ahol mondjuk 10 kills felváltva fegyverrel és kézzel, de a 30 stealth támadáshoz nem ad hozzá egyet sem.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #7365 Dátum: 2016. Július 08. - 19:16:46 »
Hm, mondanám, hogy lehet, hogy glitches... de elvben azokkal a trofikkal nincs gond... ott valami más gond lehet... csak kérdés, hogy mi?  :headscratch:


Hm, most hogy így mondod, lehet hogy nem is a bunyók száma volt kevés, hanem, hogy annyira a lopakodásra mentek... szinte az összes harc részt meglehetett oldani lopakodással és stealth öléssel.... az eddigiekhez képest ez furi volt, főleg, hogy nem egyszer, Sam, vagy akárkivel voltam, nem mindig tudott hova helyezkedni és őt simán észre vették még se történt semmi... pont most akasztottam ki ismét az első részt és ott Elena miatt örökké lebuktam, mert őt mindig kiszúrták...  :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #7366 Dátum: 2016. Július 15. - 18:08:18 »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7367 Dátum: 2016. Július 15. - 18:17:19 »
Számomra ez a "jópofa, de minek" kategória... :D Létezik NES emulátor pc-re. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #7368 Dátum: 2016. Július 15. - 18:32:03 »
Volt Nintendo konzolod ? A legelső NES ?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7369 Dátum: 2016. Július 15. - 18:34:27 »
Egy sárga kazettás konzolom volt. :D De az nem tudom, igazi Nintendo volt-e. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #7370 Dátum: 2016. Július 15. - 18:38:16 »
Valószínűleg nem. De  ha nem volt, akkor értem ez miért nem dobogtatja meg a szívedet.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7371 Dátum: 2016. Július 15. - 20:09:34 »
Rosszul állsz hozzá Tom, ez jópofa, és végül is miért ne. Akit érdekel, beszerzi, nosztalgiázik egy jót és kész. Több nem is kell. Jól fog mutatni a konzolosok gyűjteményében a többi vas mellett.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #7372 Dátum: 2016. Július 15. - 20:32:52 »
Engem azért érdekelne, mennyit fognak elkérni érte. Már csak azért is, mert az én régi NES-em még ott lapul a szekrényben, tökéletes állapotban. :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7373 Dátum: 2016. Július 15. - 20:37:29 »
Ott van az ár, 60 dolcsi, vagyis úgy 16.000 Ft. ;) Kb. egy PS játék ára.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #7374 Dátum: 2016. Július 15. - 22:28:16 »
Ja, a linket észre sem vettem. :D Akkor annyira még nem is drága, kb. ennyiért lehet kapni 30 játékot használtan is Japánban a videojátékboltokban.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7375 Dátum: 2016. Július 17. - 18:51:11 »
A GOW Ascension tök jó, én is azzal játszogatok mostanában, bár az utóbbi 1-2 hétben félretettem a Shadow of the Colossus miatt (sikerült beszereznem ;D ). A GOW 3 is nagyon jó volt, de az Ascension annyiból jobban tetszik, hogy nincs benne az a depis világvége hangulat, mint az elődjében.
Ma éjjel töltöttem le. A játék, aminek a letöltéséhez külön vinyóra van szükség, kábé 70-80 GB szabad hely kell a letöltéséhez. :lol: Itt valami nagyon nem lett jól optimalizálva úgy érzem. :hehe:
De még nem kezdtem neki, tegnap végigvittem a Journey-t, amit igazából nehéz végigvitelnek nevezni, mert max 3 óra sajnos, de valóban nagyon szép. De ezek a kis mini gamek olyanok, mint mondjuk az animációs kisfilmek. jókmeg minden, de ez a minimál stílus, ami csak az érzelmekere és a hangulatra alapoz szerintem simán elbírna egy teljes hosszúságú játékot is, mint mondjuk anno az ICO. Persze lehet, hogy úgy az ismertlen társsal való közös játék kevésbé lett volna esélyes, mert akkor nem nagyon vinné végig két ember együtt egy szusszra, de én is habár azt hittem, ugyanazzal a társsal játszom, a végén kiderült, hogy igazából utam során kb. 6 partnerrel találkoztam hosszabb rövidebb időre. De amúgy tényleg király játék, a zene, a hangulat, az egyszerű képi világ gyönyörű, maga az élmény, hogy egy vad idegennel kell úgy együttműködnöd, hogy semmi információd nincsen róla, és semmilyen módon nem kommunikálsz vele, egészen érdekes, igazi kis kísérleti művész game, csak rövid... De most akciós, 2000 Ft, annyit 3 felejthetetlen óra (és több végigvitel, mert a társtól függően eléggé változhat az élmény) szerintem simán megér.


Minden esetre, még egyszer kétszer le akarom tolni a GOW elött.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Július 17. - 18:59:15 írta Todd »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #7376 Dátum: 2016. Augusztus 09. - 14:05:05 »
Akik már kipörgették a MGS V: The Phantom Pain-t azoktól kérdezném,hogy az 51-es küldetés benne van a hagyományos kiadásban vagy csak a collector's edition tulajok számára elérhető?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7377 Dátum: 2016. Augusztus 09. - 14:14:46 »
Játszható küldetésként egyikben sincs benne. Extra videóként benne volt a CE-ben, de igazából megnézheted Youtube-on is, ha végigvitted a játékot (vagyis igazából végigvittél belőle annyit, amennyi végül rákerült a lemezre, merthogy az nem a történet vége, az biztos...).

Azóta végigvittem az Injustice-t. Nem volt rossz, de annyira nagyon nagyon jó sem. Nekem a Mortal Kombat sztori módja valahogy sokkal merészebbnek tűnt, és mivel itt is alternatív dimenzióba helyezték a cselekményt, így igazából szabad kezet kaptak az alkotók, mégse éreztem semmiféle katarzist a cselekmény vége felé.
Szintén kipörgettem a God Of War Ascensions-t is. Hasonlóan amolyan jó kis játék, de már ez sem szól akkorát, persze egy sokadik résznél ez már nem meglepő fordulat.
Lassan kezdek a PS3-as címek végére érni és kénytelen leszek begyűjteni egy 4-es gépet. ;D
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 09. - 14:29:58 írta Todd »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #7378 Dátum: 2016. Augusztus 09. - 15:00:10 »
Todd: Ennek az MGS-nek alapból nincs története és még Kojimának sem engedték meg,hogy normálisan befejezze ahogy ő szerette volna. A gameplay videót már láttam és csak azért szerettem volna PS-en is megnézni,hogy méltó módon lezárhassam a történetet. Habár nem beszélhetünk méltó lezárásról mivel az sem derült ki,hogy mi történt Eli-jal miután elkötötte a Sahelanthtropus-t...

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7379 Dátum: 2016. Augusztus 10. - 10:41:48 »
Az Ascensiont nekem is be kéne már fejeznem, de valahogy parkolópályára került mostanában. Újabban a Fifa 11-re kattantam rá. :lol: De majd még nekiveselkedek a GOW-nak.

Lassan kezdek a PS3-as címek végére érni és kénytelen leszek begyűjteni egy 4-es gépet. ;D
Állítólag szeptemberben már bemutatják a PS4 Neo-t...  :D Mondjuk jelenleg még nagyon messze vagyok egy PS4 vásárlástól, de nem is lenne sürgős, mert még van egy pár beszerzendő PS3-as cím a listámon, illetve még a meglévő játékaim közül sem játszottam ki mindet. Viszont már van pár cím PS4-re is, ami érdekelne, de leginkább a Horizon: Zero Dawn motiválna. Ez utóbbiból nagyon tetszene a Collector's Edition is, a szobor miatt. Az ilyen gyűjtői kiadásokhoz járó szobrokat nem lehet külön megvásárolni?

Más: nemrég felfigyeltem egy játékra, ami nagyon ígéretesnek tűnik, jópofa grafikai megoldásokkal:

http://www.playdome.hu/hirek/45909/datumot-kapott-a-the-warlock-of-firetop-mountain


 
:oh:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.