Nos lássuk csak. Skarlát Pók,Póklány, Venom és a 2. Póknő(fekete-fehérben) azok se számítanak?
Akkor talán ezek:
1. Unikornis(Vasember ellensége a Chronopolison lévő Vasember sorozatban láttam először)
2. Gyilkos Gébics(az Újvilági verziójába láttam, hogy valami állatszimbólumot visel a Csodálatos pókember 53-ban, amelyben Harry Osborn visszatért).
3. Fekete Özvegy(a régi jelmezben a HálóZsákon lévő Bosszú Angyalai 239-ben9
4. Fullánk( valami rovar formájú szimbólum van a jelmezén)
5. Űrróka(valami Róka formájú sárga színű szimbólum van a jelmezén)
Bár nem biztos, hogy ezek megfelelnek.