Nem, ez nem az. Ez teljes egészében McFarlane saját kis ötlete, csak most tanult a Spawnból, és felkért valakit, aki írni is tud, hogy csináljon forgatókönyvet, amiben csak a főbb irányelveket kellet betartani (lopd el úgy a Pókembert, hogy még ne perelhessenek miatta). És ő is fogja rajzolni, hogy garantáltan jó ne legyen benne. Mert látom, lábat már neki is sikerült elfelejtenie rajzolni (ez valami Image-fertőzés lehet, amit Liefeldtől kapott el mindenki).