Üdvözlünk,
Vendég
. Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Főoldal
Súgó
Keresés
Naptár
Bejelentkezés
Regisztráció
Vissza a pokember.hu-ra
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik
« előző
következő »
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
37
38
[
39
]
40
41
...
223
Le
Szerző
Téma: Teszt-topik (Megtekintve 527817 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
talgaby
Pókfej
Hozzászólások: 12327
Re: Teszt-topik
«
Válasz #760 Dátum:
2007. december 20. - 20:53:15 »
Stimmel. Éreztem, hogy túúúúl egyszerű lesz.
Mindenesetre te jössz.
Naplózva
"Who could possibly relate to a geek who enjoys sunlight?" -Dr. Insano
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #761 Dátum:
2007. december 20. - 21:23:15 »
Akkor egy kis klasszikus kérdés, ki volt a Fantasztikus Sárlény?
Naplózva
talgaby
Pókfej
Hozzászólások: 12327
Re: Teszt-topik
«
Válasz #762 Dátum:
2007. december 20. - 21:27:32 »
És ekkor nem jár erre egy bizonyos hittantanár...
Naplózva
"Who could possibly relate to a geek who enjoys sunlight?" -Dr. Insano
pepo05
Pókfej
Hozzászólások: 8562
Felicia Hardy Lover
Re: Teszt-topik
«
Válasz #763 Dátum:
2007. december 20. - 21:40:10 »
Homi és Vizivili keverékre gondolsz?
Naplózva
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #764 Dátum:
2007. december 20. - 21:44:01 »
De igen, te vagy.
Naplózva
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re: Teszt-topik
«
Válasz #765 Dátum:
2007. december 20. - 23:11:14 »
Én meg azt hittem, a Man-Thingre gondolsz.
Naplózva
pepo05
Pókfej
Hozzászólások: 8562
Felicia Hardy Lover
Re: Teszt-topik
«
Válasz #766 Dátum:
2007. december 21. - 00:17:36 »
Nehezebb most nem jut eszembe...
Ki segített Pókinka Shadrac ellen?
Naplózva
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #767 Dátum:
2007. december 21. - 08:33:31 »
Idézetet írta: kaine - 2007. december 20. - 23:11:14
Én meg azt hittem, a Man-Thingre gondolsz.
Igen, azt elfelejtettem odaírni, hogy Mud-Thing, de szerencsére így is érthető volt.
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #768 Dátum:
2007. december 21. - 08:55:29 »
Most vagy keverem valakivel, vagy nem, de szerintem Jégember.
Naplózva
pepo05
Pókfej
Hozzászólások: 8562
Felicia Hardy Lover
Re: Teszt-topik
«
Válasz #769 Dátum:
2007. december 21. - 12:48:25 »
Õ volt az, te jössz.
Naplózva
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #770 Dátum:
2007. december 21. - 18:00:03 »
Mi az a mondat, amit a kígyóemberek nem képesek kimondani?
Naplózva
Silver
Zöld Manó
Hozzászólások: 3338
Re: Teszt-topik
«
Válasz #771 Dátum:
2007. december 21. - 18:08:26 »
Talákozzunk a Sssszzzussssszzzza Ferenc stadionba ?
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #772 Dátum:
2007. december 21. - 18:09:41 »
Nem, sokkal nehezebb.
Naplózva
pepo05
Pókfej
Hozzászólások: 8562
Felicia Hardy Lover
Re: Teszt-topik
«
Válasz #773 Dátum:
2007. december 21. - 18:23:09 »
Mondat? Hát már alapból ezt a szót is elég nehéz kimondani: megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért.
Naplózva
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #774 Dátum:
2007. december 21. - 18:25:47 »
Nem úgy nehéz, hanem rájönni. Segítség jöhet?
Naplózva
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re: Teszt-topik
«
Válasz #775 Dátum:
2007. december 21. - 18:26:58 »
Valami hülye szó, emlékszem.
Kairaavalami.
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #776 Dátum:
2007. december 21. - 18:29:16 »
Hasonlít, de nincs benne i betű, és négy szavas.
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #777 Dátum:
2007. december 26. - 18:08:39 »
Na, jó, ez túl nehéz. Egy könnyebbet: Ki az a Keresztes Eddie?
Naplózva
talgaby
Pókfej
Hozzászólások: 12327
Re: Teszt-topik
«
Válasz #778 Dátum:
2007. december 26. - 18:37:56 »
Bőrfej. Egy karakter, aki kicsit nyögvenyelősen példáztatta anno, milyen csúnya dolog a rasszizmus, és hogy nem mindenki tud jól Amerika Kapitány-címeken kívül fasiszta karaktereket kezelni.
Naplózva
"Who could possibly relate to a geek who enjoys sunlight?" -Dr. Insano
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #779 Dátum:
2007. december 29. - 13:50:22 »
Így van, te jössz!
Naplózva
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
37
38
[
39
]
40
41
...
223
Fel
« előző
következő »
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik