0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
A Harry Osborn-os drogos jelenet/történet. A Zöld Manó halála asszem.
A kocsmát meg nem tudom magyarul (angolul se ), de egy kicsit csalni fogok és megkeresem majd.
Volt benne Zöld Manó, de kevered a történeteket.
Bicska, vagy valami ilyesmi volt asszem.
Még kaptok egy napot.