Akkor ha már propaganda és Póki...
Volt egy dohányzásellenes Póki-történet, amit a cég annyira jónak találhatott, hogy kétszer is kiadták, csak nem reprintben, hanem ugyanazt a sztorit egy másik alkotópárossal szóról szóra feldolgozták és megjelentették két évtizeddel később. A főellenség neve Smokescreen volt, és a mesteri terve az volt, hogy zilliárdokat keres azzal, hogy a cigizés segítségével megbundázza a középiskolai focibajnokságokat és fogadást köt rájuk.
A kérdés nem a címe, hanem hogy ki írta?