Hááát... bár én is bírom a fejét, mert vannak tök jó poénjai, de így hirtelen nem emlékszem egyetlen olyan filmjére se, ami túl maradandó lett volna. Nemrég láttam a Világtörténelem című alkotását, az még unalmas is volt. Ellenben a Balfácán sorozata eszméletlen vicces volt.