0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Fúj, Chuck. De utálom az ilyen sorozatokat.
Bah,ezek a mai fiatalok....... Idézetet írta: Szilánkmentes - 2010. szeptember 05. - 21:12:27Fúj, Chuck. De utálom az ilyen sorozatokat. És milyet szeretsz ?
Ki látható a képen?http://a.imageshack.us/img831/2820/nakicsoda.jpg
Idézetet írta: Genzo - 2010. szeptember 08. - 15:23:26Ki látható a képen?http://a.imageshack.us/img831/2820/nakicsoda.jpgBrian Hugh Warner.