Akkor a Jubilee 5. rész bevezetőoldal, amit az X-Fanzine-on olvastam, egyszerűen csak kitalált mondat és sose történt meg?
Azért is mondom, mert az X-Fanzine-on voltak pár fórumozók(pl. én is), akik érdeklődtek, hogy akkor miről szólt a Jubilee 5. rész bevezető oldala. Mert ez eddig nem volt világos.