A Lény, Fátum doki, Ezüst Utazó, Dr. Strange - ez volt a Stan Lee meets sorozat -, és járulékosan még az évek során (aki eszembe jut): a teljes F4 (velük sokszor), Galactus, Gwen Stacy, Impossible Man, Surge, Nick Fury (vele még a II. vh alatt), JJJ (Lee a Marvel világában dolgozott a Harsonánál is), Alfa Különítmény (cmelyik eskövőn), az Angyalok alapító tagjai (na, az nem semmi sztori volt...), Fenegyerek, Jean Grey és Küklopsz (a híres "mennyi minden változott a mi indőnk óta" sor), Nova, Luke Cage és Jesssica Jones (NA Annual 1, az esküvőn), Xavier és Magneto (ez állítólag egy marha jó sztori, sajna még nem olvastam). Ezen kívül valószínűleg találkozott még a fél Marvel-univerzummal, de az én agyam se káptalan...
És kérdezzen vki más.