Üdvözlünk,
Vendég
. Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Főoldal
Súgó
Keresés
Naptár
Bejelentkezés
Regisztráció
Vissza a pokember.hu-ra
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik
« előző
következő »
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
42
43
[
44
]
45
46
...
223
Le
Szerző
Téma: Teszt-topik (Megtekintve 528040 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #860 Dátum:
2008. január 28. - 18:38:27 »
Hm, ezt a kérdést egyszer már én is feltettem.
Chicago Tribune, Houston Chronicle, Denver Post, San Antonio Express News, Kansas City Star, Columbus Dispatch, Sanger Harris Giveaway.
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #861 Dátum:
2008. január 28. - 18:41:59 »
Tényleg? Akkor bocs. De én pókcímre és számra gondoltam.
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #862 Dátum:
2008. január 28. - 18:44:03 »
Ja, nem újságra gondoltál? Arra vagy kiváncsi, hogy mely Pókember képregényekben szerepeltek együtt? Mert abból van egy pár.
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #863 Dátum:
2008. január 28. - 18:53:25 »
Nem, melyik cím, mely szám/számaiban olvadtak össze?
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #864 Dátum:
2008. január 28. - 19:01:51 »
Áh, így már érthető. Web of Spider-Man 70.
Naplózva
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re: Teszt-topik
«
Válasz #865 Dátum:
2008. január 28. - 19:03:03 »
És 69.
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #866 Dátum:
2008. január 28. - 19:07:20 »
Tényleg két rész, ezért Kaine jön. (Nem orroltam meg rád Sepi, nem azért.
)
Naplózva
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re: Teszt-topik
«
Válasz #867 Dátum:
2008. január 28. - 19:37:06 »
Átadom Sepinek, én voltam az előbb.
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #868 Dátum:
2008. január 28. - 19:58:39 »
Kérdezz nyugodtan, nekem most semmi nem jut az eszembe.
Naplózva
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re: Teszt-topik
«
Válasz #869 Dátum:
2008. január 28. - 20:39:42 »
Na jó: mondjatok két olyan embert, akivel Pókember maszkon keresztül csókolózott.
Mindkettő megjelent magyarul is.
Naplózva
pepo05
Pókfej
Hozzászólások: 8562
Felicia Hardy Lover
Re: Teszt-topik
«
Válasz #870 Dátum:
2008. január 28. - 21:13:00 »
Fekete Macsi és Sikoly. Ez a két legfrissebb ha jól emlékszem.
Naplózva
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re: Teszt-topik
«
Válasz #871 Dátum:
2008. január 28. - 21:22:30 »
Hö, tényleg, Sikolyt el is felejtettem.
Jamesonra gondoltam másodiknak, az esküvőjén.
Naplózva
pepo05
Pókfej
Hozzászólások: 8562
Felicia Hardy Lover
Re: Teszt-topik
«
Válasz #872 Dátum:
2008. január 28. - 21:30:16 »
Akkor maradjunk a Sikoltásnál.
Hogy jutott be Peter a Ravencroftba?(fejből
)?
Naplózva
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re: Teszt-topik
«
Válasz #873 Dátum:
2008. január 28. - 22:57:29 »
Olyan volt, hogy John Jameson adott neki kulcsot, és elfelejtette, de nem emlékszem, hogy ez volt-e az. De arra tippelnék, hogy igen.
Naplózva
pepo05
Pókfej
Hozzászólások: 8562
Felicia Hardy Lover
Re: Teszt-topik
«
Válasz #874 Dátum:
2008. január 29. - 00:47:50 »
Hát ő...nem kulcsot adott neki, hanem belépőkártyát. De okés, elfogadva.
Azért volt számomra emlékezetes, mert az egyetlen poén abban a sztoriban ez volt. Legalábbis szerintem nagy volt, amikor John ráordibál, hogy különben is hogy a fenébe jutottál be ide?
Naplózva
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re: Teszt-topik
«
Válasz #875 Dátum:
2008. január 29. - 01:06:27 »
Akkor az újabb: Jimmy Sixnek mi volt a magyar neve?
Naplózva
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re: Teszt-topik
«
Válasz #876 Dátum:
2008. január 29. - 23:02:18 »
Hát Jimmy Six.
Na mindegy, lássunk egy újabbat: Hogy hívják Mary Jane nővérét?
Naplózva
zozi56
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 7415
Őrszem
Re: Teszt-topik
«
Válasz #877 Dátum:
2008. január 29. - 23:15:33 »
Na végre, tudok egyet. Gayle.
Naplózva
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?
Silver
Zöld Manó
Hozzászólások: 3338
Re: Teszt-topik
«
Válasz #878 Dátum:
2008. január 30. - 07:33:52 »
ej tényleg
«
Utoljára szerkesztve: 2008. január 30. - 07:44:39 írta Silver
»
Naplózva
pepo05
Pókfej
Hozzászólások: 8562
Felicia Hardy Lover
Re: Teszt-topik
«
Válasz #879 Dátum:
2008. január 30. - 14:28:02 »
Zozi akkor te jössz!
Naplózva
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
42
43
[
44
]
45
46
...
223
Fel
« előző
következő »
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik