Bocs K, még adok 1 napot a megfejtőknek, amúgy ha belegondoltok elég egyértelmű a válasz.
(max ha nincs ötlet mindig ott a wikipedia)
szóval ti szerkeszitek át állandóan a hozzászólásokat! AHAAA! Rendben van! Erről az a markos-nádas "szexmasszás-szalon paródia jut eszembe, mikor nádas minden csúnya szót kisípolt, majd mikor egy nem-csúnya szót sípolt ki markos beszólt, hogy "Minek sípolsz, most nem a baszásról beszéltem!""