Hát, elárulom.
A Sai, magyarul "vívóvilla", amivel leszúrták Elektrát, alkalmatlan a szúrásra, ugyanis egyáltalán nem tőr, vagy egyéb szúróeszköz, hanem ütőfegyver. A középső - leghosszabb - része ugyanis nincs kiélezve, hanem egy baromi nagy golyó van a végén, amivel ütni szoktak, szúrni ugyanis nem lehet vele. Miller ezt úgy látszik elfelejtette, vagy nem tudta. Bármilyen erősen is ütnénk meg vele egy emberi testet, nem tudná átszúrni, legfeljebb összetörni, roncsolni.