Üdvözlünk,
Vendég
. Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Főoldal
Súgó
Keresés
Naptár
Bejelentkezés
Regisztráció
Vissza a pokember.hu-ra
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik
« előző
következő »
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
205
206
[
207
]
208
209
...
223
Le
Szerző
Téma: Teszt-topik (Megtekintve 527675 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4120 Dátum:
2011. december 06. - 14:59:43 »
De igen, az 5-ösben.
Ezzel a similabdával akarsz megállítani?
Naplózva
mikka
Fórum Tag
Bűnölő
Hozzászólások: 1018
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4121 Dátum:
2011. december 06. - 15:05:00 »
Bulldozer? Tizenvalahányas szám? 13 v 14
«
Utoljára szerkesztve: 2011. december 06. - 15:07:50 írta mikka
»
Naplózva
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4122 Dátum:
2011. december 06. - 22:12:46 »
Így van, 13-as.
Pókember mondta, de mikor és miért?
Úristen, de hülye vagyok!
Naplózva
Tom Fireheart
Fórum Tag
Pókfej
Hozzászólások: 5411
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4123 Dátum:
2011. december 06. - 23:06:49 »
Akkor, amikor a Pumának magyarázta, hogy a Túlontúli mindenható, és elég, ha elkiáltja magát, hogy "Hé, Túlontúli"... Erre a Túlontúli megjelent előttük. Ekkor mondta Póki az ominózus mondatot.
Naplózva
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4124 Dátum:
2011. december 07. - 10:45:54 »
Így van.
Naplózva
Tom Fireheart
Fórum Tag
Pókfej
Hozzászólások: 5411
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4125 Dátum:
2011. december 07. - 11:27:40 »
Zsír.
Na akkor:
Ki mondta kinek és melyik történetben (tehát nem kell tudni, hogy hanyadik szám, stb.)?
Majd akkor, ha Surtur lángoló földjén jégcsapok nőnek!
Naplózva
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4126 Dátum:
2011. december 07. - 11:52:29 »
Thor?
Naplózva
Tom Fireheart
Fórum Tag
Pókfej
Hozzászólások: 5411
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4127 Dátum:
2011. december 07. - 13:05:54 »
Igen, ő. De a válasz csak úgy érvényes, ha a másik név és a történet is megvan.
Illetve, hogy ne legyen olyan nehéz, elfogadom azt is, ha a történetet tudjátok. A másik név legyen csak bónuszpontos.
«
Utoljára szerkesztve: 2011. december 07. - 13:33:35 írta Tom Fireheart
»
Naplózva
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4128 Dátum:
2011. december 07. - 15:58:39 »
Mivel magyarul Thor csak a Titkos Háborúban volt, ha jól rémlik...
Naplózva
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4129 Dátum:
2011. december 07. - 16:39:06 »
Meg a Marvel Extra első számaiban, meg a Pókemberben.
Naplózva
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4130 Dátum:
2011. december 07. - 16:59:57 »
Na.
Naplózva
kzoli
Sakál
Hozzászólások: 1282
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4131 Dátum:
2011. december 07. - 17:51:39 »
Titkos Háborúban mondta Thor Titániának,mikor a hölgyemény rátámadt az Asgardira.
Csodálatos Pókember 57.szám 12. oldal.
Naplózva
Tom Fireheart
Fórum Tag
Pókfej
Hozzászólások: 5411
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4132 Dátum:
2011. december 07. - 21:25:47 »
Kzolié a legtökéletesebb megfejtés, de Kaine is eltalálta a Titkos háborút. Ti jöttök.
Naplózva
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.
kzoli
Sakál
Hozzászólások: 1282
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4133 Dátum:
2011. december 08. - 19:09:37 »
Ki mondta kinek a következőt és melyik történetben?
Egy macsó kezébe nem való puska!
Naplózva
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4134 Dátum:
2011. december 08. - 22:16:11 »
Nagyon rossz szöveg volt, de Pókember Kravennek, az Utolsó Vadászatban.
Naplózva
kzoli
Sakál
Hozzászólások: 1282
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4135 Dátum:
2011. december 09. - 02:52:21 »
Ott a pont!
Naplózva
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4136 Dátum:
2011. december 09. - 18:05:25 »
- Mi az utolsó kívánságod, mielőtt pontot teszek életed végére?
- Hogy fulladj meg!
Naplózva
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4137 Dátum:
2011. december 09. - 18:32:52 »
Én és a húgomnak. A My life sucks bármelyik számában.
Naplózva
Tom Fireheart
Fórum Tag
Pókfej
Hozzászólások: 5411
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4138 Dátum:
2011. december 10. - 00:18:33 »
Akkor te vagy Namor, és a húgod Pókember?
Vagy fordítva?
Szóval a megfejtés Namor és Póki a régi csodapók ööö.... nemtomhanyadik számában.
Ebben a számban szerepelt Cókmókus is.
Naplózva
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re:Teszt-topik
«
Válasz #4139 Dátum:
2011. december 10. - 10:13:04 »
Jó a válasz.
"Ne gondolkozz! Érezz! Ha valaki a holdra mutat... ne az ujját nézd! Hanem a tündöklő holdat!"
«
Utoljára szerkesztve: 2011. december 10. - 10:36:48 írta kaine
»
Naplózva
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
205
206
[
207
]
208
209
...
223
Fel
« előző
következő »
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik