Van egy másik, nagyon jó kérdésem, de erre nem mondom meg a választ, találjátok ki.
Mikor szerepelt az az öt tag együtt, a Bosszú angyalok felállásában még egyszer, amivel eredetileg megalakult a csapat 1963-ban (Hangya, Darázs, Hulk, Vasember és Thor)?