Jelena mondjuk igazág szerint sose volt SHIELD-ügynök, zsoldosként bérelték legfeljebb. Igaz, nem emlékszem, mit írt Bendis a breakoutban, tőlem akár még el is téveszthette. (Egyébként is hülyeség, hogy ott volt, hisz Amerikában körözték, ráadásul köztudottan hű volt az oroszokhoz, de hát Bendis nem ezt az egy hibát vétette, és ennél sokkla nagyobb marhaságokat is írtak akkoriban mások.)