0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
(Amelyiket még soha nem tették borítóra.)
Tehát sosem jelent meg nyomtatásban a Ditkos.
(Sose értettem, hogy hogy (és miért) jegyzitek meg a számokat.)