Üdvözlünk,
Vendég
. Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Főoldal
Súgó
Keresés
Naptár
Bejelentkezés
Regisztráció
Vissza a pokember.hu-ra
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik
« előző
következő »
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
64
65
[
66
]
67
68
...
223
Le
Szerző
Téma: Teszt-topik (Megtekintve 527388 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zozi56
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 7415
Őrszem
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1300 Dátum:
2008. augusztus 09. - 15:24:40 »
A Polgárháború után mi lesz Amerika Kapitány maszkjának a sorsa?
Naplózva
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?
Holdlovag
Vezér
Hozzászólások: 2760
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1301 Dátum:
2008. augusztus 09. - 15:57:55 »
1. Elveszti.
2. Elsüllyed vele együtt a Jeges - tengerben
3. Ellopják
4. Tönkre megy
Ezek közül valamelyik csak igaz.
Naplózva
http://movietank.blog.hu
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1302 Dátum:
2008. augusztus 09. - 15:58:58 »
Ezek közül egyik se.
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1303 Dátum:
2008. augusztus 09. - 16:00:12 »
Idézetet írta: Holdlovag - 2008. augusztus 09. - 15:57:55
2. Elsüllyed vele együtt a Jeges - tengerben
Pláne ez, a közelben sem volt a jeges-tenger.
Nekem valami olyasmi rémlik, hogy Tony Starknál köt ki.
Naplózva
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1304 Dátum:
2008. augusztus 09. - 16:02:05 »
Amerika Kapitány pajzsával együtt, és felajánlja Clint Barton-nak hogy legyen ő az új Amerika Kapitány. Barton felveszi a jelmezt, köröz vele egyet aztán visszaadja Tony-nak. Ha nem ez történt akkor valami más.
Naplózva
zozi56
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 7415
Őrszem
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1305 Dátum:
2008. augusztus 09. - 16:22:38 »
Az szerintem nem ugyanaz a maszk volt, amit a háború utolsó csatájában viselt. Pedig azt hittem, ezt mindenki tudni fogja elsőre.
Naplózva
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?
Holdlovag
Vezér
Hozzászólások: 2760
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1306 Dátum:
2008. augusztus 09. - 16:23:44 »
Most akkor ki kérdez?
Naplózva
http://movietank.blog.hu
zozi56
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 7415
Őrszem
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1307 Dátum:
2008. augusztus 09. - 16:25:19 »
Még én vagyok, nem mondtátok még meg, mi lett a maszkkal.
Naplózva
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?
Holdlovag
Vezér
Hozzászólások: 2760
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1308 Dátum:
2008. augusztus 09. - 16:25:08 »
Akkor kérdezz! Hajrá!
Naplózva
http://movietank.blog.hu
zozi56
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 7415
Őrszem
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1309 Dátum:
2008. augusztus 09. - 16:27:56 »
Ööö... Jó. A Polgárháború után mi lesz Amerika Kapitány maszkjának a sorsa?
Naplózva
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1310 Dátum:
2008. augusztus 09. - 16:30:01 »
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1311 Dátum:
2008. augusztus 09. - 16:33:27 »
Ja, most már eszembe jutott, az volt az amit a Megtorló nyúlt le.
Naplózva
zozi56
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 7415
Őrszem
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1312 Dátum:
2008. augusztus 09. - 16:35:47 »
Így van, a maszkot utána egy mexikói kirándulás erejéig a Megtorló hordta. Te jössz, Sepi.
«
Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 09. - 16:43:19 írta zozi56
»
Naplózva
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1313 Dátum:
2008. augusztus 09. - 18:11:19 »
Eszembe jutott egy jó kérdés: mondjatok legalább három alkiadót ami a Marvel alá tartozik/tartozott.
Naplózva
zozi56
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 7415
Őrszem
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1314 Dátum:
2008. augusztus 09. - 18:12:53 »
Nekem csak egy jut eszembe, amelyik a The Book of the Lost Soulst kiadta.
Naplózva
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1315 Dátum:
2008. augusztus 09. - 18:14:09 »
Pedig van még belőle bőven, gondolkozz.
Naplózva
Holdlovag
Vezér
Hozzászólások: 2760
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1316 Dátum:
2008. augusztus 09. - 18:18:25 »
Atlas Comics
Timely Comics
Naplózva
http://movietank.blog.hu
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1317 Dátum:
2008. augusztus 09. - 18:23:10 »
Ezek a Marvel "ősei" voltak, nem pedig alkiadók.
És ez is csak kettő, úgyhogy nem jó.
Naplózva
dr samson
Dr. Octopus
Hozzászólások: 1890
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1318 Dátum:
2008. augusztus 09. - 18:27:09 »
Epic, Icon, Dabel, MAX...
Naplózva
talgaby
Pókfej
Hozzászólások: 12327
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1319 Dátum:
2008. augusztus 09. - 18:27:58 »
Epic, Malibu, Icon, Star, Mangaverse, Marvel UK, MAX, Illustrated.
Naplózva
"Who could possibly relate to a geek who enjoys sunlight?" -Dr. Insano
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
64
65
[
66
]
67
68
...
223
Fel
« előző
következő »
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik