Üdvözlünk,
Vendég
. Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Főoldal
Súgó
Keresés
Naptár
Bejelentkezés
Regisztráció
Vissza a pokember.hu-ra
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik
« előző
következő »
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
65
66
[
67
]
68
69
...
223
Le
Szerző
Téma: Teszt-topik (Megtekintve 526517 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1320 Dátum:
2008. augusztus 09. - 18:39:01 »
Mindkettőtök jól válaszolt, de doki gyorsabb volt, úgyhogy szerintem jöjjön ő.
Naplózva
Holdlovag
Vezér
Hozzászólások: 2760
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1321 Dátum:
2008. augusztus 09. - 18:40:29 »
Oké, doki, kérdezz gyorsan. Már nagyon szeretnék sorra kerülni.
Naplózva
http://movietank.blog.hu
dr samson
Dr. Octopus
Hozzászólások: 1890
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1322 Dátum:
2008. augusztus 09. - 18:41:42 »
Hogy hívják Supergirl macskáját?
(ha senki nem tudja rá a választ, kérdezzen talgaby, nekem semmi más nem jut eszembe...
)
Naplózva
Holdlovag
Vezér
Hozzászólások: 2760
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1323 Dátum:
2008. augusztus 09. - 18:43:37 »
Supercat?
Naplózva
http://movietank.blog.hu
dr samson
Dr. Octopus
Hozzászólások: 1890
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1324 Dátum:
2008. augusztus 09. - 18:44:59 »
Nem, az Krypto, és Superkutya és Supermané...
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1325 Dátum:
2008. augusztus 09. - 18:48:42 »
Streaky.
Naplózva
dr samson
Dr. Octopus
Hozzászólások: 1890
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1326 Dátum:
2008. augusztus 09. - 18:58:32 »
Nyertél. Te jössz.
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1327 Dátum:
2008. augusztus 09. - 19:45:32 »
Nos, azt tudjuk, hogy 1989-ben jelent meg nálunk az első Pókember képregény. De melyik hónapban?
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1328 Dátum:
2008. augusztus 09. - 19:49:18 »
Május.
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1329 Dátum:
2008. augusztus 09. - 19:59:33 »
Sajnos nem.
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1330 Dátum:
2008. augusztus 09. - 20:11:00 »
Június, április?
Naplózva
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1331 Dátum:
2008. augusztus 09. - 20:12:10 »
Január.
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1332 Dátum:
2008. augusztus 09. - 20:13:02 »
Idézetet írta: Mike - 2008. augusztus 09. - 20:11:00
Június, április?
Mike a kettő közül az egyik a jó megfejtés, na de melyik?
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1333 Dátum:
2008. augusztus 09. - 20:15:41 »
Június?
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1334 Dátum:
2008. augusztus 09. - 20:16:24 »
Igen. Na, csak összehoztuk.
Te jössz.
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1335 Dátum:
2008. augusztus 09. - 20:20:13 »
Hanyadik számban tért vissza legelőször a Keselyű?
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1336 Dátum:
2008. augusztus 09. - 20:25:59 »
Az amerikai vagy a magyar sorozatban?
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1337 Dátum:
2008. augusztus 09. - 20:26:56 »
Az amerikai, azért írtam, hogy leg.
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1338 Dátum:
2008. augusztus 09. - 20:28:16 »
Jó, csak nem volt konkrét. De akkor a helyes válasz a 7-es szám.
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #1339 Dátum:
2008. augusztus 09. - 20:29:07 »
Oké, bocs, legközelebb figyelek. És te jössz.
Naplózva
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
65
66
[
67
]
68
69
...
223
Fel
« előző
következő »
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik