Ha figyeltetek az eddigi kérdéseimre és az arra kapott válaszokra való reakciókra, akkor ez elvileg pofonegyszerű lesz (bár anélkül is):
Ki az a "mutáns", aki egy F4-ongoingban, ellenfélként bukkant fel először, de mára már túlvan egy saját címen, és egész a csapatvezetői státuszig is sikerült vinnie?