Sziasztok!
Bocsi a zavarásért tök új vagyok és igazából a képregényekhez sem nagyon értek,de keresek egy régi darabot és hátha valaki tud segíteni.
Nagyon régen kaptam(10-15éve) egy elég vastag képregényt.Pókember,Hulk és sok más többi szereplője volt.Elég zavarosak az emlékeim,de valami olyasmi rémlik,hogy az igazi hősöket elrabolták és fogva tartották és felvették az alakjukat..asszem talán valami kigyófigurák lehettek és nemtudtak kimondani egy bizonyos szót:) tudom igy vadul hangzik ezaz egész de imádtam azta képregényt de az évek során eltünt..
Ha jól emlékszem még ebben a képregényben volt egy bizonyos MONOLIT nevű figura is..valmilyen külön történettel..dehogy mi azmár sajnos ködbe veszett.NEm tud valaki esetleg segíteni ebben?

Megtalálni ezt,vagy megvenni valahol,vagy esetleg letölteni?
Sorry a hosszért és ha zavaros,de remélem itt valaki csak megérti:)
köszi
H