Santora az az egyik, volt már úgy is, hogy szerves kővé vált a teste, és egyszerűen mindig összerakja magát (kicsit olyan, mint Jégember a másodlagos mutációja után). Bár lehet, hogy azt fogadták el végül a szerkesztőségben, amit te mondasz, legalább akkor lenne végleges - és tanultam ma is valamit.

A kérdés:
"Tagja" volt hosszabb-röveidebb időre többek között Pókember, a Sátán Fia, Drakula, Pokolcica, a Hulk, Mr. Fantasztikus és Howard, a kacsa is. Melyik csapatról van szó?