Üdvözlünk,
Vendég
. Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Főoldal
Súgó
Keresés
Naptár
Bejelentkezés
Regisztráció
Vissza a pokember.hu-ra
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik
« előző
következő »
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
117
118
[
119
]
120
121
...
223
Le
Szerző
Téma: Teszt-topik (Megtekintve 527208 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
grey gargoyle
Thanos
Hozzászólások: 4048
A Komédiás
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2360 Dátum:
2008. december 17. - 20:52:26 »
icus
Naplózva
This is a joke. A real practical Joke.
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2361 Dátum:
2008. december 17. - 20:55:14 »
Nem hagytál le egy betűt?
Naplózva
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2362 Dátum:
2008. december 17. - 21:05:58 »
Naplózva
grey gargoyle
Thanos
Hozzászólások: 4048
A Komédiás
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2363 Dátum:
2008. december 17. - 21:06:55 »
tőlem lehet Cicus is
Naplózva
This is a joke. A real practical Joke.
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2364 Dátum:
2008. december 17. - 21:28:37 »
Igen, Cicusnak fordították. Egyébként a régi sorozat 12-es számában tünt fel, egy visszaemlékezésben. Te jössz (remélhetőleg nem megint egy összehasonlító kérdéssel
).
Naplózva
grey gargoyle
Thanos
Hozzászólások: 4048
A Komédiás
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2365 Dátum:
2008. december 18. - 07:48:08 »
Melyik csodálatos pókember számban lehetett látni egy flashback-ban a gyilkos gébicset?
«
Utoljára szerkesztve: 2008. december 18. - 09:01:33 írta grey gargoyle
»
Naplózva
This is a joke. A real practical Joke.
Silver
Zöld Manó
Hozzászólások: 3338
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2366 Dátum:
2008. december 18. - 11:19:29 »
A Kobrás számban.
JJJ idézi mint " Egy Gyilkos Gébics nevű fafej"
Naplózva
grey gargoyle
Thanos
Hozzászólások: 4048
A Komédiás
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2367 Dátum:
2008. december 18. - 11:24:06 »
no jó, tudod mit elfogadom, bár én nem arra gondoltam, de valóban látható abban is. A 16os számra emlékeztem csak. Te jösz.
Naplózva
This is a joke. A real practical Joke.
Silver
Zöld Manó
Hozzászólások: 3338
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2368 Dátum:
2008. december 20. - 14:54:25 »
Ok. A kérdés... Ki csinálta Peter klónjait az Ultimate Spider-man című sorozatban ? Na jó, ilyen kegyetlen azért nem leszek
A Titkos háború (az első) során P.P egy a CentralParkban landolt járművel jut el a Csatavilágba , melyik az a szám amelyben Spidey felszáll erre a hajóra ? Persze az Amazing Spider-man cím kivételével, ez úgy túl könnyű lenne, bár amugy sem annyira nehéz... (Tehát NEM az Amazing-es címre vagyok iiváncsi)
Naplózva
Silver
Zöld Manó
Hozzászólások: 3338
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2369 Dátum:
2008. december 22. - 14:43:46 »
Kinyírtam a topicot ?
Naplózva
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2370 Dátum:
2008. december 22. - 14:46:13 »
Ezt szerintem senki se tudja. Még talgaby se tud utánakeresni.
Naplózva
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2371 Dátum:
2008. december 22. - 14:47:51 »
Csöppet. Emlékeim szerint az ASM 251-ben lép a portálba, és a Secret War #1-ben már ott rémüldözik a többiekkel. Van köztes rész?
Naplózva
Silver
Zöld Manó
Hozzászólások: 3338
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2372 Dátum:
2008. december 22. - 14:51:08 »
Nem köztes rész. Inkább egy elég herótos megoldás a Marveltől.
Naplózva
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2373 Dátum:
2008. december 22. - 14:52:14 »
Stan Lee megálmodja mint Pamela, Bobby halálát?
Naplózva
Silver
Zöld Manó
Hozzászólások: 3338
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2374 Dátum:
2008. december 22. - 15:54:37 »
azt azért nem.
Naplózva
talgaby
Pókfej
Hozzászólások: 12327
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2375 Dátum:
2008. december 23. - 11:54:02 »
Lehet, hogy utána tudnék nézni, csak nincs rá most időm. Először legyünk túl a Karácsonyon...
Naplózva
"Who could possibly relate to a geek who enjoys sunlight?" -Dr. Insano
Silver
Zöld Manó
Hozzászólások: 3338
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2376 Dátum:
2008. december 23. - 19:47:40 »
Marvel Team Up 140
Fenn van még mindig a HZS-n. Utolsó előtti oldal.
Naplózva
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2377 Dátum:
2008. december 23. - 19:49:16 »
És most hogyan tovább?
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2378 Dátum:
2008. december 23. - 20:48:40 »
Silver jön újra.
Naplózva
Silver
Zöld Manó
Hozzászólások: 3338
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2379 Dátum:
2008. december 24. - 13:08:10 »
A Pókember első részében (a filmben) volt egy fazon aki nyilatkozott Pókemberről hogy valamit csinált a szökőkútba...szóval mit is csinált oda ?
Naplózva
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
117
118
[
119
]
120
121
...
223
Fel
« előző
következő »
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik