Üdvözlünk,
Vendég
. Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Főoldal
Súgó
Keresés
Naptár
Bejelentkezés
Regisztráció
Vissza a pokember.hu-ra
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik
« előző
következő »
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
119
120
[
121
]
122
123
...
223
Le
Szerző
Téma: Teszt-topik (Megtekintve 526506 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Psycho
Fórum Tag Top
Zöld Manó
Hozzászólások: 3184
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2400 Dátum:
2008. december 24. - 17:16:32 »
Hát ez nem az én napom.
Naplózva
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2401 Dátum:
2008. december 24. - 21:46:15 »
Pókember 16.
Klassz volt a Stan Lee válogatás.
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2402 Dátum:
2008. december 25. - 08:42:03 »
Idézetet írta: kaine - 2008. december 24. - 21:46:15
Pókember 16.
Közel jártál, de még mindig nem.
Naplózva
grey gargoyle
Thanos
Hozzászólások: 4048
A Komédiás
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2403 Dátum:
2008. december 25. - 08:52:04 »
ez a kérdés nem volt már? nekem rémlik.
A póki 15. számának a hátsó borítója belsején tűnt fel először.
Naplózva
This is a joke. A real practical Joke.
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2404 Dátum:
2008. december 25. - 09:05:42 »
Még mindig nem.
Naplózva
grey gargoyle
Thanos
Hozzászólások: 4048
A Komédiás
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2405 Dátum:
2008. december 25. - 10:46:11 »
akkor a 14-ben volt
Naplózva
This is a joke. A real practical Joke.
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2406 Dátum:
2008. december 25. - 11:24:15 »
Most már igen. Jöhetsz.
Naplózva
grey gargoyle
Thanos
Hozzászólások: 4048
A Komédiás
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2407 Dátum:
2008. december 25. - 11:26:48 »
Milyen szakon végzett peter parker?
Naplózva
This is a joke. A real practical Joke.
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2408 Dátum:
2008. december 25. - 11:47:05 »
Erőszakon.
A főiskolán biofizika, az egyetemen biokémia szakon, bár ez utóbbit nem tudom befejezte-e
.
Naplózva
grey gargoyle
Thanos
Hozzászólások: 4048
A Komédiás
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2409 Dátum:
2008. december 25. - 13:20:55 »
ja, bijokémija. vagy valami olyasmi.
te jösz.
Naplózva
This is a joke. A real practical Joke.
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2410 Dátum:
2008. december 25. - 13:25:34 »
Kérek két olyan Marvel karaktert, akik tagjai voltak/vannak a Bosszú Angyalainak és a Pokoltűz Klubnak is (nem feltétlenül egy időben, de a 616-os univerzumban)?
Naplózva
talgaby
Pókfej
Hozzászólások: 12327
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2411 Dátum:
2008. december 25. - 14:06:54 »
Jogbajnok és Vasember.
Naplózva
"Who could possibly relate to a geek who enjoys sunlight?" -Dr. Insano
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2412 Dátum:
2008. december 25. - 14:37:22 »
Jogbajnok? Mármint Vance?
Speciel nem rá gondoltam, de ha megmondod mikor volt tagja a Hellfire-nek jöhetsz. Bocs hogy szőrőzök, de igen.
Naplózva
grey gargoyle
Thanos
Hozzászólások: 4048
A Komédiás
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2413 Dátum:
2008. december 25. - 14:49:58 »
kire gondolsz még? Norman Osbornra? nem találok mást aki mindkettőnek tagja lett volna.
Naplózva
This is a joke. A real practical Joke.
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2414 Dátum:
2008. december 25. - 14:54:33 »
Idáig hallom ahogy csattog a google meg a wiki.
Naplózva
grey gargoyle
Thanos
Hozzászólások: 4048
A Komédiás
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2415 Dátum:
2008. december 25. - 17:21:33 »
ma este még be fognak sűlni a google szerverei, a keresőmotorok felmondják a szolgálatot. Mindenki billentyűzete füstöl már a sok kereséstől.
Én már a 3. billentyüzetemet használom el ma délután, a wiki már rég nem játszik, kispitypang az csak. Nemoskára írok egy új keresőmoötort, mert a google sem lesz elég.
«
Utoljára szerkesztve: 2008. december 25. - 17:31:15 írta grey gargoyle
»
Naplózva
This is a joke. A real practical Joke.
talgaby
Pókfej
Hozzászólások: 12327
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2416 Dátum:
2008. december 25. - 20:57:19 »
Justice tagsága: New Warriors v1 #43-46, X-Force v1 #32-33.
Naplózva
"Who could possibly relate to a geek who enjoys sunlight?" -Dr. Insano
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2417 Dátum:
2008. december 25. - 21:52:56 »
Okés, te jösz T.
Naplózva
talgaby
Pókfej
Hozzászólások: 12327
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2418 Dátum:
2008. december 26. - 12:48:02 »
Ha már szóba került a Földek számozása... a Marvel szerint a mi világunk hanyas az ő rendszerükben?
Naplózva
"Who could possibly relate to a geek who enjoys sunlight?" -Dr. Insano
grey gargoyle
Thanos
Hozzászólások: 4048
A Komédiás
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2419 Dátum:
2008. december 27. - 16:29:30 »
Ben egyébként ki volt az a Bosszúangyal akire gondoltál? mert én csak tippeltem Normannal.
Ezt a föld számozást meg megpróbáltam kikeresni, ha már nem válaszol senki, de nem jártam sikerrel. Fogggalmam nincs melyik a mi földünk számozása a marvel szerint.
Naplózva
This is a joke. A real practical Joke.
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
119
120
[
121
]
122
123
...
223
Fel
« előző
következő »
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik