No... szóval, Stan Lee munkásságának nagyonsokadik évfordulóján kiadtak egy mini, amiben az Ember találkozott pár Marvel-karakterrel, köztük természetesen Pókemberrel is. Viszont nem ez az első alkalom, hogy a Marvel-univerzumon belül összefutottak. A könnyebbség kedvéért így teszem fel a kérdést: melyik sorozatban került sor először a nagy találkozóra? (Szerencsére volt egy rahedli Pók-sorozat az évtizedek során, így nem lehet vaktában lövöldözni.)