Igazán állandó tag a Szárnyatlan Varázsló volt, ő a bandavezér. Javarészt ott volt a Csapdász, Homokember, Titánia, Tundra, és sokáig Medúza is (aki volt F4-tag is), de megfordult ott Elektro, Blastaar, Kiképző (Taskmaster), Deadpool, Klaw, Vízember, a Női Lény, meg a Varázsló volt neje is (meg talán a lányuk is?... vagy az már alterverzum?). Meg talán még a Sárkányember Android és volt még vmi android... a Félelmetes talán? Fejből ennyi. Biztos voltak még, mert majdnem minden flbukkanásnál ott bolt vmi új ember. Nem nagyon válogattak. (Na jó, egyszer igen, Ultra Kapitányt már ők se vették fel... Tony Stark azonban igen

... Nebraszkába

)