Hm, szívatós most nem jut eszembe, de egy másik fórum másik témája alapján eszembe jutott egy talán érdekes kérdés:
Ugye a "volume"-ok, vagyis kötetek vagy sorozatok azt jelölik, ha egy adott sorozatot ezért-azért lezártak, majd aztán újraindítottak. Ám jelenleg fennáll az a faramuci helyzet, hogy van egy sorozat, aminek párhuzamosan fut a v1-es és a v2-es szériája is. Melyik ez?
Bónuszkérdés: Hamarosan kissé áttételesen még egy ilyen párhuzamos megjelenésnek lehetünk szemtanúi egy másik címben. És az melyik?