Üdvözlünk,
Vendég
. Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Főoldal
Súgó
Keresés
Naptár
Bejelentkezés
Regisztráció
Vissza a pokember.hu-ra
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik
« előző
következő »
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
174
175
[
176
]
177
178
...
223
Le
Szerző
Téma: Teszt-topik (Megtekintve 526977 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3500 Dátum:
2010. április 10. - 13:40:27 »
Hulk Hogan.
Naplózva
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3501 Dátum:
2010. április 10. - 13:41:21 »
Ha megmondod melyik karakter után, akkor te jöhetsz.
De nem rá gondoltam elsősorban.
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3502 Dátum:
2010. április 10. - 13:42:28 »
Hogyhogy melyik karakter után? Hát a Hulkból nem egyértelmű?
Naplózva
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3503 Dátum:
2010. április 10. - 13:43:45 »
Nem, Hogan volt az.
Különben meg Nicholas Cage.
Naplózva
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3504 Dátum:
2010. április 10. - 13:46:04 »
Kaine jön. Sepi a tiéd azért nem jó, mert vezetéknevet kértem.
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3505 Dátum:
2010. április 10. - 13:47:26 »
De Hálknak Hálk a vezetékneve!
Hálk lezúzza nyápic teszt-topikot.
Naplózva
talgaby
Pókfej
Hozzászólások: 12327
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3506 Dátum:
2010. április 10. - 14:51:39 »
Hoganre meg ott van a Marveltől Happy Hogan.
Naplózva
"Who could possibly relate to a geek who enjoys sunlight?" -Dr. Insano
Holdlovag
Vezér
Hozzászólások: 2760
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3507 Dátum:
2010. április 10. - 14:53:01 »
Cage amúgy direkt a karakter miatt vette fel a nevet vagy csak sima véletlen egybeesés?
Naplózva
http://movietank.blog.hu
zozi56
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 7415
Őrszem
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3508 Dátum:
2010. április 10. - 14:53:32 »
Direkt a karakter miatt.
Naplózva
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3509 Dátum:
2010. április 10. - 21:34:27 »
Mondjatok 4 embert Superman környezetéből, akiknek LL a monogramja (Jerrynek lehetett valami baja ezzel a betűvel
)
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3510 Dátum:
2010. április 10. - 21:43:23 »
Lois Lane
Lex Luthor
Lana Lang
Linda Lee
Naplózva
talgaby
Pókfej
Hozzászólások: 12327
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3511 Dátum:
2010. április 10. - 21:55:52 »
Plusz Lara Lor-Man, Lori Lemaris, és az első felesége, Lyla Le-Roll.
Siegel egy idő után már el is kezdett viccelődni, hogy a nevelőanyja kivételével az összes fontosabb nőnek Superman életében LL a monogramja.
Naplózva
"Who could possibly relate to a geek who enjoys sunlight?" -Dr. Insano
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3512 Dátum:
2010. április 10. - 21:58:39 »
Meg asszem Loisnak volt egy testvére is. Ha jól tudom, akkor Lucy-nek hívták.
Naplózva
VTomi
Pókfej
Hozzászólások: 6418
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3513 Dátum:
2010. április 10. - 22:00:36 »
És ott van még Lional Luthor
Naplózva
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3514 Dátum:
2010. április 10. - 22:24:16 »
Oké, Sepi volt a leggyorsabb. Ki az a Linda Lee? Azon túl, hogy Bruce Lee felesége?
Naplózva
talgaby
Pókfej
Hozzászólások: 12327
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3515 Dátum:
2010. április 10. - 23:00:12 »
Az ezüstkori Kara Zor-El földi alteregója.
Naplózva
"Who could possibly relate to a geek who enjoys sunlight?" -Dr. Insano
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3516 Dátum:
2010. április 16. - 07:37:19 »
Mi volt annak a kocsmának a neve amiben először esett egymásnak Vízember és Homokember?
Naplózva
talgaby
Pókfej
Hozzászólások: 12327
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3517 Dátum:
2010. április 16. - 07:43:18 »
Sárdobáló?
Naplózva
"Who could possibly relate to a geek who enjoys sunlight?" -Dr. Insano
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3518 Dátum:
2010. április 16. - 07:48:16 »
Majdnem, de nem.
Naplózva
venom75
Pókfej
Hozzászólások: 6657
Re:Teszt-topik
«
Válasz #3519 Dátum:
2010. április 16. - 20:03:46 »
Ez sok kocsmában volt.
Naplózva
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
174
175
[
176
]
177
178
...
223
Fel
« előző
következő »
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik