Üdvözlünk,
Vendég
. Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Főoldal
Súgó
Keresés
Naptár
Bejelentkezés
Regisztráció
Vissza a pokember.hu-ra
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Funny
« előző
következő »
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
51
52
[
53
]
54
55
...
593
Le
Szerző
Téma: Funny (Megtekintve 1161272 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kanaszta
Pókfej
Hozzászólások: 7092
Re:Funny
«
Válasz #1040 Dátum:
2008. június 07. - 10:24:15 »
ez nem szép dolog, kinevetni a mi hőseinket, akik megvédik a várost a bűntől és a gonosz erőktől??? bár a batmenes nagyon zsíros !!!
Naplózva
Silver
Zöld Manó
Hozzászólások: 3338
Re:Funny
«
Válasz #1041 Dátum:
2008. június 07. - 11:44:29 »
HEHE a Star Trek-es óriási
Naplózva
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re:Funny
«
Válasz #1042 Dátum:
2008. június 07. - 12:57:18 »
Daredevil másképp
http://bp0.blogger.com/_mJ4lc_Q9Q6k/RuSDfsaQJFI/AAAAAAAAHgY/cfl2ULszXPQ/s1600-h/005.jpg
http://bp2.blogger.com/_mJ4lc_Q9Q6k/RuSDgMaQJGI/AAAAAAAAHgg/-LBOZvrp7jk/s1600-h/006.jpg
http://bp3.blogger.com/_mJ4lc_Q9Q6k/RuSDgcaQJHI/AAAAAAAAHgo/b8xyP4BLt9k/s1600-h/007.jpg
http://bp1.blogger.com/_mJ4lc_Q9Q6k/RuSDg8aQJII/AAAAAAAAHgw/BP4e2dWZaZw/s1600-h/008.jpg
Naplózva
talgaby
Pókfej
Hozzászólások: 12327
Re:Funny
«
Válasz #1043 Dátum:
2008. június 07. - 13:02:58 »
Ez Not Brand Echh, nem?
Naplózva
"Who could possibly relate to a geek who enjoys sunlight?" -Dr. Insano
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re:Funny
«
Válasz #1044 Dátum:
2008. június 07. - 13:08:41 »
De igen, nagy kár hogy már rég abbahagyták, mert eszeveszett jó poénok voltak benne.
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re:Funny
«
Válasz #1045 Dátum:
2008. június 07. - 19:25:51 »
A legjobb tényleg a Batman.
Naplózva
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re:Funny
«
Válasz #1046 Dátum:
2008. június 07. - 19:41:56 »
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re:Funny
«
Válasz #1047 Dátum:
2008. június 07. - 20:02:08 »
De aranyos!
Naplózva
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re:Funny
«
Válasz #1048 Dátum:
2008. június 07. - 21:17:02 »
Nem tudom, hol találtam, de tessék:
http://spidertom.tlof.hu/kep/comics/bbmj.jpeg
Naplózva
zozi56
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 7415
Őrszem
Re:Funny
«
Válasz #1049 Dátum:
2008. június 07. - 21:41:39 »
Hehe, ezt a képet ma reggel lőttem. Nézzétek, mennyi időt töltöttem a fórumon (klikk a képre):
Naplózva
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re:Funny
«
Válasz #1050 Dátum:
2008. június 07. - 22:31:31 »
Az szép, nekem most : 15 nap, 11 óra és 18 perc.
Naplózva
Kanaszta
Pókfej
Hozzászólások: 7092
Re:Funny
«
Válasz #1051 Dátum:
2008. június 07. - 23:49:59 »
mennyit dekkoltok már itt?? nekem csak 1 nap és 7 óra
nagyon helyes a pandás kép, bár nekem kicsit olyan korigáltnak tűnhet, nem???
Naplózva
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re:Funny
«
Válasz #1052 Dátum:
2008. június 08. - 14:12:42 »
Naplózva
Kanaszta
Pókfej
Hozzászólások: 7092
Re:Funny
«
Válasz #1053 Dátum:
2008. június 08. - 17:21:25 »
aranyos!!!
Naplózva
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re:Funny
«
Válasz #1054 Dátum:
2008. június 08. - 17:39:37 »
A halállal én is csak időpont egyeztetés után vagyok hajlandó szóba állni.
Naplózva
zozi56
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 7415
Őrszem
Re:Funny
«
Válasz #1055 Dátum:
2008. június 10. - 18:57:52 »
Nyehehe, geek móka:
«
Utoljára szerkesztve: 2008. június 10. - 19:00:10 írta zozi56
»
Naplózva
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?
kaine
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 30559
Re:Funny
«
Válasz #1056 Dátum:
2008. június 10. - 22:14:58 »
Naplózva
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re:Funny
«
Válasz #1057 Dátum:
2008. június 10. - 22:31:55 »
Naplózva
Kanaszta
Pókfej
Hozzászólások: 7092
Re:Funny
«
Válasz #1058 Dátum:
2008. június 11. - 09:45:47 »
klassz szöveg, bár ezek a rajzok nekem nagyon nem jönnek be, mint szuperhős karikatúrák...
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re:Funny
«
Válasz #1059 Dátum:
2008. június 11. - 10:21:35 »
Miért? A tiéd is kb ugyanígy néz ki.
Naplózva
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
51
52
[
53
]
54
55
...
593
Fel
« előző
következő »
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Funny