(szegény Ju, nem beszélünk azért lekicsinylően a nőkről remélem, mindig hozzá kell tenni, hogy tisztelet a kivételnek
)
Nyugi, én sem értem az ilyen nőket és szerintem is síkhülyék, de ha ebből akarnak tanulni, akkor csinálják. Végülis demokrácia van, vagyis mindenki úgy hülye ahogy neki tetszik.

Amúgy pont ezért használom másra a nő és a nőci szavakat.

A nő a normális, intelligens lény aki érzelmileg is értelmes, a nőci pedig az üresfejű liba (ezt tényleg nem tudom máshogy megfogalmazni

).
Ugyanez igaz különben a férfi és pasi szavakra is.

Ben: már mindent elmondtak előttem.
