Kap a szárnyak nélkül, olyan lenne mint Tony páncél nélkül, Hulk a lila gatyója nélkül, vagy Wolverine szivar nélkül. A képregény ismerőinek fontos, akik meg csak beülnek a filmre, hogy lássanak egy akciómozit, azoknak úgyis mindegy. Ha lenne szárny Kap sisakján, az szép gesztus lenne a film készítőitől a rajongók felé.