Amúgy ezt a Batman írt csak pókemberre dolgot már én is hallottam, de szerintem sincs ezzel baj. Lassan tényleg minden ötletnek van már korábbi megfelelője, sokszor még az ír sem tud róla, bár ez esetben ez szerintem kizárható. MIndenesetre Batman világában az ilyen sztorik teljesen megszokottak voltak, míg a Pókemberben hatalmas újdonsággal hatottak és sokkal nagyobb mélységet vittek a sztorikba, mint amit korábban el lehetett képzelni. DeMatteis sosem a világ legjobb írója volt, csak Pókemberé. Ez viszont már bőven elég neki, hogy elismert lehessen.