Bizony vannak, méghozzá nyugatiakat megszégyenítő történetek is. Annyira másképp gondolkodnak a japánok, hogy a sokmillió között óhatatlanul is bejön egy-egy olyan, ami totálisan más, mint amit eddig olvastunk, és hozzá még jó is, ezért kifejezetten érdekes.
Divatnyomorékság meg mindig is volt (legfeljebb nem hívták így), szerintem nincs ezzel semmi baj. Ami éppen divat, az azért az, mert millióan követik. Ha már kevesen követik majd, akkor már nem divat lesz, hanem underground. Azzal együtt pedig jön valami új. Kellenek ezek az újak, hogy ne mindig ugyanott tartsunk, más kérdés, hogy ha te már "felülről" nézed, akkor nem érted meg igazán, és felszínesnek tűnik.